Mobilā versija
-2.2°C
Baiba, Barbara, Barba
Sestdiena, 3. decembris, 2016
2. decembris, 2013
Drukāt

Vētras nogāzts koks Rīgā sadragā auto (1)

Foto - Daina BrilaFoto - Daina Brila

Pagājušās nakts spēcīgais vējš nodarījis lielus zaudējumus kādam automašīnas “Volkswagen Sharan” īpašniekam. Viņš gan nav vienīgais, kura auto sadragājis spēcīgajā vētrā sagāzts koks, liecina Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) sniegtā informācija.

“Volkswagen Sharan” īpašnieks, kā parasti, iepriekšējā vakarā mašīnu novietojis blakus savai mājai, uz neapbūvēta zemes gabala Rīgā, Šarlotes ielā 7. No rīta ieraudzījis, ka automašīnai uzkritusi resna kļava un to burtiski saplacinājusi. Ja kabīnē būtu cilvēki, tiem nebūtu izredžu izdzīvot.

Vēl vētras sagāzti koki uzkrituši uz auto Rīgā, Višķu ielā, kā arī Jūrmalā, Lauku ielā, liecina VUGD sniegtā informācija. Savukārt Siguldā, Raiņa ielā, koks bija uzkritis uz dzīvojamās mājas jumta.

Toties Rīgā, Valdeķu ielā, M.Rinkas ielā, Artilērijas un Dzelzavas ielā, spēcīgais vējš bija atrāvis jumta konstrukcijas daļas, bet Kr.Barona un Stabu ielas stūrī, vējš ir nogāzis celtniecības stalažas. Liepājā, Lielajā ielā, dabas stihijā norauti svētku rotājumi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. No kura laika Šarlotes iela ir Sarkandaugavā?Pēc formulas-Bolderāja blakus Paragvajai?

Radīts paroļu ģenerators, kuru hakeri nevarēs uzlauzt (2)Firma "Everykey", ko atbalstījis pats antivīrusu kompānijas "McAfee" dibinātājs Džons Makafī, izstrādājusi īpašu maziņu ierīci, kura ģenerē jaunu un drošu paroli ikreiz, kad vēlaties ienākt vienā no saviem interneta vietņu profiliem.
Ja gribi tilpumu. "LA" vērtē "Opel Zafira""Opel Zafira" tika prezentēta 1999. gadā un kopš tā laika ir toņa noteicēja septiņvietīgo kompaktvenu klasē. Pavisam šo gadu laikā saražots vairāk nekā 2,7 miljoni dažādu paaudžu Zafira automobiļu.
Vai Latvijas neceļu nākotne? (1)Par gada auto nominēt pikapu? Uz tādu izlēcienu žūrija nez vai būs spējīga
Draugiem Facebook Twitter Google+