×
Mobilā versija
+8°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
21. jūnijs, 2013
Drukāt

Vēži izvēlas rūpīgi
. Horoskops jūlijam

Gata Šļūkas zīmējumsGata Šļūkas zīmējums

Gada garumā esam uzzinājuši, pēc kā dzīvē tiecas zodiaka zīmju treju tipu pārstāvji. Turpmāk piedāvāju uzzināt – ko šo tipu pārstāvji vērtē visaugstāk attiecībās ar citiem cilvēkiem.
Saule caur Vēža zodiaka zvaigznāju iet no 21. jūnija plkst. 8.04 līdz 22. jūlijam plkst. 18.55

 

Šajā laika posmā dzimušajiem ir svarīgi būt cilvēku vidū. Tā Vēzis var papildināt savas zināšanas un iegūt jaunus draugus. Lai gan viņi ir draudzīgi un iejūtīgi, daudzi mēdz būt privātīpašnieciski. Šā iemesla dēļ viņiem svarīgi, lai attiecībās valdītu savstarpēja atklātība un uzticēšanās. Pēc dabas apdomīgi, dažkārt neizlēmīgi, jo baidās pazaudēt to, kas ir, pirms nav pārliecinājušies, ka jaunais ir labāks par esošo. Šīs zīmes pārstāvjiem nav tendences citus kontrolēt, tomēr viņi grib būt par visu informēti.

No 21. jūnija līdz 30. jūnijam dzimušie ir Zemes stihijas Vēži – šā tipa Vēži grib būt pārliecināti, ka ar otru cilvēku viņiem ir kopīgi mērķi un līdzīgs redzējums šo mērķu īstenošanai. Tikpat svarīgi viņiem ir, lai, atrodoties kopā ar otru cilvēku sabiedrībā, nebūtu jākaunas sava partnera dēļ. Cilvēkus vērtē pēc paveiktajiem darbiem un sasniegumiem dzīvē.

No 1. jūlija līdz 10. jūlijam dzimušie ir Gaisa stihijas Vēži – viņiem ir svarīgi, lai cilvēks būtu interesants un zinošs sarunu biedrs ar labu gaumes, stila un takta izjūtu. Cilvēkos augstu vērtē spēju pieņemt otru tādu, kāds viņš ir. Priekšroku dod tiem, kas labprāt ceļo, apmeklē kultūras pasākumus un izglītojošus seminārus.

No 11. jūlija līdz 22. jūlijam dzimušie ir Ūdens stihijas Vēži – šie cilvēki priekšroku dod stabilām vērtībām un ļaudīm, kas sevi dzīvē pierādījuši. Citos augstu vērtē prasmi būt oriģināliem un pašpietiekamiem. Patīk cilvēki ar labu humora izjūtu, kā arī spēju būt gan sentimentāliem, gan romantiskiem.

 

Vēža ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Auns jutīs spēku izsīkumu, tāpēc ne viss izdosies, kā plānots. Lai izvairītos no pārslodzes jūlija pirmajā pusē, ieteicams rūpīgi apsvērt veicamos darbus, noteikt prioritātes un saplānot laiku atpūtai. Šajā laika posmā vēlams izvairīties no steigas un stresa situācijām. Jābūt uzmanīgiem, piedaloties ceļu satiksmē. Pirms ko uzsākat, vēlams apspriesties ar ģimeni.

Veiksmīgi datumi: 1., 6., 14., 23., 28., 29. jūlijs

Spriedzes dienas: 2., 4., 30., 31. jūlijs

 

Vērsis

Vērsim vairāk jāieklausās savās sajūtās un intuīcijā. Nepietiekamas informācijas dēļ šajā laikā būs grūti pieņemt pareizo lēmumu. Šā iemesla dēļ lēmumus ieteicams pieņemt un jaunus procesus sākt jūlija beigās. Labvēlīgs laiks dokumentu caurskatīšanai un kopīgiem pasākumiem ar radiniekiem.

Veiksmīgie datumi: 2., 7., 8., 17., 21., 31. jūlijs

Spriedzes dienas: 5., 6., 18., 20. jūlijs

 

Dvīņi

Dvīņiem veiksies, īstenojot jaunas un spontāni radušās idejas. Toties kaitinās ikdienas sīkumi. Lai izvairītos no konfliktsituācijām, ieteicams darīt tik, cik pašu spēkos. Jācenšas izvairīties no citu kritizēšanas, jo vēlāk tas var atspēlēties. Labs miegs un atpūta ir panākumu atslēga, lai iecerētais izdotos.

Veiksmīgi datumi: 2., 9., 10., 19., 23., 29. jūlijs

Spriedzes dienas: 7., 8., 15., 20. jūlijs

 

Vēzis

Vēzim jācenšas izvairīties no steigas un rīcības emociju uzplūdumā. Lēni, rāmi, mierīgi – trīs brīnumvārdi palīdzēs pārvarēt dusmas, ko rada apkārtējo haotiskā rīcība. Ja izdosies uz norisēm paskatīties it kā no malas, būs redzami pareizie situāciju risinājumi. Vairāk jāpriecājas par to, kas jau ir.

Veiksmīgi datumi: 3., 4., 7., 20., 22., 25. jūlijs

Spriedzes dienas: 10., 13., 23., 28. jūlijs

 

Lauva

Lauva gribēs baudīt vasaru bez steigas un pienākumiem. Lai izvairītos no pārpratumiem, ieteicams laikus informēt ģimenes locekļus un kolēģus par saviem plāniem. Vairāk uzmanības jāvelta pašsajūtai un veselībai. Ieteicamas masāžas vai ūdens procedūras. Jūlija pirmajā nedēļā jāatturas no līgumu slēgšanas un darījumiem, jo iespējami zaudējumi.

Veiksmīgi datumi: 2., 6., 9., 14., 23., 29. jūlijs

Spriedzes dienas: 12., 13., 24., 25. jūlijs

 

Jaunava

Jaunavām aktīvs periods. Jūnija pēdējā nedēļā jābūt piesardzīgiem, jo ir paaugstināta traumatisma iespēja. Jūlijā labvēlīgs laiks, lai pakāptos pa karjeras kāpnēm vai stabilizētu savas pozīcijas darbā un sabiedrībā. Tas, kas sākumā šķita kā zaudējums, var izrādīties ieguvums. Atcerieties, ka dzīvē ne viss pakļaujas loģikai.

Veiksmīgi datumi: 4., 9., 10., 17., 25., 30. jūlijs

Spriedzes dienas: 2., 14., 20., 22. jūlijs

 

Svari

Svariem savs laiks būs jāplāno tā, lai gan tiktu galā ar darba pienākumiem, gan būtu kopā ar ģimeni. Līdz 27. jūnijam labvēlīgs laiks darījumu un līgumu slēgšanai. Jūlijā ieteicams pievērsties ikdienas darbiem vai apciemot draugus. Jūlija pirmajā pusē sabiedrībā valdīs spriedze, tāpēc ieteicams izvairīties no attiecību kārtošanas vai sākt jaunas attiecības.

Veiksmīgi datumi: 4., 14., 19., 20., 23., 28. jūlijs

Spriedzes dienas: 10., 17., 27., 29. jūlijs

 

Skorpions

Skorpiona aktuālā tēma būs naudas jautājumi. Ļoti rūpīgi jāizvērtē, vai piedāvātais atalgojums ir atbilstošs atbildībai, kas no jums tiks prasīta. Jūlija pirmajā pusē jāizvairās no konfliktiem ar darba devējiem un valsts tiesībsargājošo iestāžu darbiniekiem. Labs laiks atpūtai kopā ar draugiem, bērniem un studiju biedriem.

Veiksmīgi datumi: 4., 7., 9., 17., 21., 30. jūlijs

Spriedzes dienas: 3., 8., 19., 31. jūlijs

 

Strēlnieks

Strēlnieks jutīs nogurumu, tāpēc domas klīdīs apkārt, tikai ne pie darba. Šis ir laiks, kad var atļauties sevi palutināt, tomēr jāraugās, lai ikdienas pienākumi tiktu veikti laikus. Jācenšas izvairīties no pārslodzes un stresa. Piemērots laiks vasaras ekskursijām svaigā gaisā un dabā. Ieteicams veselīgs uzturs.

Veiksmīgi datumi: 6., 11., 15., 21., 22., 25. jūlijs

Spriedzes dienas: 7., 20., 23., 29. jūlijs

 

Mežāzis

Mežāzis jutīsies noguris no iepriekšējo mēnešu aktivitātēm, tāpēc ilgosies pēc vienpatības un centīsies norobežoties no citiem. Viņš vēlēsies laiski un bez steigas veikt ikdienas pienākumus, kas apkārtējos var radīt neizpratni un neapmierinātību. Piemērots laiks atvaļinājumam un nelielām ekskursijām dabā. Ieteicams labi izgulēties.

Veiksmīgi datumi: 9., 12., 13., 17., 20., 27. jūlijs

Spriedzes dienas: 2., 11., 16., 24.

 

Ūdensvīrs

Ūdensvīram gribēsies izjust ģimenes kopības sajūtu un atbalstu, tāpēc ieteicams noorganizēt kopīgu pasākumu ģimenei un radiniekiem. Vairāk uzmanības jāvelta veselībai. Labvēlīgs laiks fiziskām un sporta aktivitātēm, ieteicamākās būtu – braukšana ar skrituļslidām, riteņbraukšana, burāšana. Nav ieteicams uzspiest savu gribu vai pieņemt lēmumus bez apspriešanās ar citiem.

Veiksmīgie datumi: 10., 17., 19., 22., 23., 28. jūlijs

Spriedzes dienas: 5., 12., 13., 26. jūlijs

 

Zivis

Zivis gribēs baudīt dzīvi un nedomāt par pienākumiem. Tomēr der atcerēties, ka jebkuras attiecības ir jākopj un jāveido. Ieteicams vairāk laika veltīt bērniem un mazbērniem. Labvēlīgs periods, lai plānotu ģimenes pieaugumu un atvēlētu brīvo laiku kopīgiem pasākumiem ar mīļoto cilvēku.

Veiksmīgi datumi: 11., 15., 20., 22., 24., 31. jūlijs

Spriedzes dienas: 8., 21., 25., 26. jūlijs

 

 

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Vēža zvaigznāju

Saule ies caur Vēža zvaigznāju – cilvēki būs emocionālāki, citu rīcību un teikto uztvers personiskāk. Būs manāma tendence, kuru var raksturot ar teicienu – “Labākā aizsardzība ir uzbrukums”. Lai izvairītos no pārpratumiem, ieteicams noskaidrot vai precizēt neskaidros jautājumus.

8. jūlijā plkst. 10.14 sākas jauns Mēness cikls

Līdz jūlija beigām Merkurs atradīsies Vēža zvaigznājā. Tā ietekmē cilvēki daudz ko uztvers personiskāk, tāpēc vārdos iezagsies ironija un kritika.

No 26. jūnija līdz 20. jūlijam Merkurs atradīsies retrogradā stāvoklī. Tas nozīmē, ka cilvēki būs izklaidīgāki, paviršāki un aizmāršīgāki. Šajā laikā jābūt ļoti piesardzīgiem, slēdzot līgumus vai veicot darījumus par lielām naudas summām, jo pastāv krāpšanas risks. Tāpat autovadītājiem jābūt modriem. Cilvēku izklaidības dēļ uz ceļiem var rasties avārijas situācijas.

Līdz 27. jūnijam Venera būs Vēža zvaigznājā. Šā aspekta ietekmē cilvēki ilgosies pēc patiesām vērtībām – cilvēciskām attiecībām, ģimenes siltuma, savstarpējas sapratnes un kopības sajūtas. 27. jūnijā Venera pāries uz Lauvas zvaigznāju, tādējādi pastiprinot cilvēkos vēlmi pēc izsmalcinātām un kvalitatīvām lietām un pakalpojumiem.

Līdz 13. jūlijam Marss būs Dvīņu zvaigznājā, tāpēc cilvēki drošāk un uzstājīgāk paudīs savu nostāju un aizstāvēs savas tiesības un viedokli. Lai mazinātu spriedzi un izvairītos no konfliktsituācijām, ieteicams sniegt plašāku informāciju par paredzētajiem notikumiem un pārmaiņām. 13. jūlijā Marss pāriet Vēža zvaigznājā, un tas nozīmē, ka cilvēkus vairāk vadīsi emocijas nekā veselais saprāts.

No 26. jūnija Jupiters atradīsies Vēža zvaigznājā. Tas radīs vēlmi apvienoties līdzīgi domājošo grupās. Vairāk uzmanības tiks veltīts attiecībām ģimenē. Cilvēki gribēs justies vajadzīgi un novērtēti.

Līdz 8. jūlijam Saturns atradīsies Skorpiona zvaigznājā retrogradā stāvoklī, un tas nozīmē, ka cilvēkos būs vēlme pēc taisnīguma un godīguma. 8. jūlijā Saturns atgriežas dabiskajā kustības virzienā, tāpēc cilvēki sāks aktīvi rīkoties, aizstāvot savas tiesības un demonstrējot savu nostāju.

 

No 13. līdz 20. jūlijam jācenšas izvairīties no konfliktsituācijām un agresīvi noskaņotiem cilvēkiem.

 

Vēža padomi

Šajās dienās pati daba dziedina.

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 21., 23., 30. jūnijs, 8., 16., 22. jūlijs

Matu griešanai labvēlīgākās dienas 24. jūnijs, 2., 10., 11., 19. jūlijs (piesaista veiksmi darījumos), 5., 13. jūlijs (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku), 26. jūnijs, 17. jūlijs (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras 14., 15. jūlijs (padara ķermeni jaunāku), 21., 24. jūnijs, 17. jūlijs (atjauno enerģijas līdzsvaru), 29. jūnijs (attīra organismu no šlakvielām).

Atbrīvošanās no krāmiem, mājas tīrīšana 21., 27., 28. jūnijs, 17. jūlijs (attīra telpas enerģiju), 7. jūlijs (rada mājīgumu), 12., 14. jūlijs (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli 20., 27., 28. jūnijs, 7., 8., 17., 18. jūlijs.

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas, un tās ir. 25., 26., 29. jūnijs, 4., 8., 9., 16., 18. jūlijs.

Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas, ir 24., 30. jūnijs, 1., 8., 14., 15., 21. jūlijs.

Labvēlīgās veiksmes dienas 23., 27. jūnijs, 7., 13., 17. jūlijs.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+