×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.2°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
26. jūnijs, 2012
Drukāt

Vēži – jūtīgi un tālredzīgi 


zodiac-Cancer2

Gada garumā esam iepazinušies ar zodiaka zīmes treju tipu pārstāvju raksturojumiem un noteikuši veiksmīgas sadarbības iespējamos partnerus. Turpmāk piedāvāju uzzināt, pēc kā savā dzīvē tiecas katrs no šā tipa pārstāvjiem. 


 

Saule caur Vēža zodiaka zvaigznāju iet no 21. jūnija plkst. 02.09 līdz 22. jūlijam plkst.13.01.

Šajā laikā dzimušiem cilvēkiem svarīgas ir draudzīgas partnerattiecības gan darbā, gan mājās, gan arī ar draugiem. Viņi rūpējas, lai šo saikņu pamatā būtu uz ģimeniskiem principiem balstītas attiecības, tāpēc uzskata, ka, kopīgi sadarbojoties, var sasniegt labākus rezultātus. Vēža zīmē dzimušajiem ir svarīgi, lai pārējie viņus pareizi saprastu.

Pēc dabas draudzīgi un komunikabli. Viņiem patīk apspriest dzīves un sabiedrības aktualitātes. Tomēr būtu jāuzmanās, lai informācijas apmaiņa nekļūtu par prastu tenkošanu, jo tā var nonākt visai nepatīkamās situācijās. Vēža zīmē dzimušajiem patīk justies atbildīgiem par pārējiem ģimenes locekļiem un ieņemt zināmu noteicēja lomu tajā.

No 21. jūnija līdz 30. jūnijam dzimušie ir Zemes stihijas Vēži – viņiem vajadzīga stabilitāte un sapratne no apkārtējiem. Viņi tiecas apmierināt savu vēlmi būt vajadzīgiem, tāpēc labprāt citus palutina un dažkārt apzināti vai neapzināti veido citos atkarību no sevis. Labi cilvēku raksturu pazinēji. Labprāt lepojas ar sasniegto un pieprasa, lai citi to novērtētu. Jūtīgi, draudzīgi, atvērti jaunajam, labprāt ceļo, mācās un dalās ar iegūto informāciju. Vērojama tendence uzstāt uz sava viedokļa pareizību un neapstrīdamību.

No 1. jūlija līdz 10. jūlijam dzimušie ir Gaisa stihijas Vēži – viņi tiecas pēc līdzcilvēku un sabiedrības uzmanības un pozitīva novērtējuma. Būdami jūtīgi, zinātkāri un talantīgi, viņi ir lieliski aktieri gan uz skatuves, gan dzīvē. Prot piesaistīt apkārtējo uzmanību un ieinteresēt. Lieliski oratori ar labām pārliecināšanas (arī iestāstīšanas) dotībām. Labprāt citus pamācīs, kaut gan paši ne vienmēr praksē izmanto citiem dotos padomus.

No 11. jūlija līdz 22. jūlijam dzimušie ir Ūdens stihijas Vēži – šie cilvēki tiecas pēc stabilas vietas dzīvē un darbā, ko nekas nespēj apdraudēt. Patīk justies vajadzīgiem un neaizstājamiem. Jūtīgi, apveltīti ar labu intuīciju un tālredzību, viņi meklē cilvēkus, kas spēj radīt stabilitātes un atbalsta sajūtu. Būdami mīloši un gādīgi, viņi ātri pieķeras cilvēkiem un lietām. Dažkārt Vēžu pārlieku lielās rūpes var tuviniekiem šķist kā apgrūtinājums vai slogs, jo tiek nomākta apkārtējo iniciatīva un brīvā izvēle.

 

Vēža ieteikumi Zodiaka zīmju pārstāvjiem

Auns

Auns izjutīs nemieru un spriedzi, tāpēc, lai rastu pareizo atbildi, jāklausa un jāseko savai sirdsbalsij. Jārūpējas par savu veselību, jāsakārto un jāpārskata dokumenti, kas skar nekustamo īpašumu un mantojuma lietas. Svarīgu lēmumu pieņemšanai un līgumu slēgšanai labvēlīgāks laiks ir jūlija pirmā puse.

Vērsis

Vērsis varēs baudīt pelnītu atpūtu sev tuvu cilvēku sabiedrībā. Tomēr atpūšoties nedrīkst zaudēt modrību un jāpievērš uzmanība tam, kas pirmajā brīdī šķiet sīkumi. Jūnija pēdējās dienās var rasties spriedze transporta līdzekļu vai bērnu dēļ, tāpēc neatstājiet tos bez uzraudzības.

Dvīņi

Dvīņiem būs vēlme sadarboties un radīt jaunus projektus. Tomēr ne viss izdosies, kā iecerēts, jo apkārtējo nenoteiktība un neatsaucība izraisīs Dvīņos emociju izvirdumus, kas kavēs procesu labvēlīgu virzību. Svarīgu lietu uzsākšanai labāk izmantot laika periodu no 3. līdz 13. jūlijam.

Vēzis

Vēzim gribēsies atpūsties un uz visu noraudzīties no malas. Tomēr dzīvei būs citi plāni, tāpēc tā ieraus Vēzi notikumu virpulī, neļaujot baudīt tik ilgi gaidīto atpūtu. Pats svarīgākais šajā laikā ir noteikt prioritātes un netērēt enerģiju mazsvarīgām lietām.

Lauva

Lauva varēs samazināt ikdienas darbu apjomu un ļauties atpūtai pirms jauna aktīvā cikla sākšanās. Pavirša vai vieglprātīga attieksme pret veicamajiem pienākumiem var sabojāt brīvdienas un atpūtu. Jāizvairās no strīdiem un konfliktiem, jo pietrūks spēka, lai panāktu sev vēlamo rezultātu.

Jaunava

Jaunava beidzot būs panākusi savu un nu varēs pievērsties arī citiem un citu vajadzībām. Sākot ar jūliju, labvēlīgs laiks jaunām partnerattiecībām vai šābrīža attiecību pacelšanai jaunā, labākā kvalitātē. Nav jāgaida, ka kāds par jums atcerēsies vai jūs uzrunās. Izrādiet iniciatīvu, un tā tiks pozitīvi uztverta un novērtēta.

Svari

Svariem nāksies izvēlēties, kā rīkoties – pareizi vai tā, kā labāk. Lai objektīvāk izprastu situāciju, Svaru zīmē dzimušajiem ieteicams arī izvērtēt to, kāds būs ieguvums no rezultāta. Tas ir pašcieņas, nevis egoisma apmierināšanas jautājums.

Skorpions

Skorpionam pienācis laiks pārskatīt prioritātes. Jāatsakās no mazsvarīgām lietām un dzīves kārdinājumiem. Atbrīvojoties no vecām lietām un uzskatiem, rodas telpa labākām lietām.

Strēlnieks

Strēlnieka nodomi var tikt pārprasti. Ja gribat zināt, kā pareizi rīkoties, tad labāk to pavaicāt tiem, kuru labā esam gatavi darboties un tērēt gan savu enerģiju, gan resursus. Viss notiekošais dzīvē jāuztver saprotoši, jo tas ir iepriekšējā gada darbošanās rezultāts un sekas.

Mežāzis

Mežāzis izjutīs iekšēju neapmierinātību ar situāciju dzīvē. Lai rastu atbildes uz daudzajiem kāpēc un kā labāk, ieteicams apgūt jaunas zināšanas un prasmes. Tāpēc būtu vēlams paplašināt savu redzesloku, ceļojot vai apmeklējot kursus un seminārus.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram gribēsies izbaudīt ģimenisku atmosfēru un saņemt atbalstu savām idejām no tuviem un mīļiem cilvēkiem. Tomēr bērni var nesaprast un neatbalstīt Ūdensvīra ieceres, jo iespējams, ka viņiem pašiem ir risināmi savi jautājumi un arī viņi cer uz jūsu atbalstu un sapratni.

Zivis

Zivis uz pasauli raudzīsies caur rozā brillēm. Viss šķitīs tik brīnišķīgi un vienkārši. Tomēr der parūpēties arī par stabilitāti savā dzīvē. Tieši tajā brīdī, kad viss šķiet sakārtojies, ir pats piemērotākais laiks, lai rastu iespēju radošai darbībai un jaunu darbu uzsākšanai.

 

Planētu ietekme, Saulei ejot caur Vēža zodiaka zvaigznāju.

Saule ies caur Vēža zodiaka zvaigznāju – cilvēki kļūs emocionālāki, jūtīgāki un vairāk uzmanības pievērsīs apkārtējo attieksmei. Daudzas lietas tiks uztvertas ar sakāpinātām emocijām un personiski. Cilvēkos būs vērojama tendence apvienoties kopīga mērķa sasniegšanai un savu tiesību aizstāvēšanai. Jūlija otrajā pusē pieaugs prasīgums un neiecietīga attieksme.

19. jūnijā plkst. 18.02 un 19. jūlijā plkst. 07:24 sākas Jaunmēness

Merkurs ies caur Lauvas zvaigznāju, tāpēc būs dzirdama daiļrunība vārdos un skaļi solījumi, ko pavadīs vēršanās pie cilvēku jūtām un godaprāta. Tāpat cilvēkiem patiks izrādīties ar saviem braucamrīkiem. No 15. jūlija līdz 8. augustam Merkurs atradīsies retrograda kustībā. Šā faktora ietekmē mazināsies koncentrēšanās spējas, cilvēki kļūs paviršāki un vieglprātīgāk izturēsies pret likumiem un pieņemtajām sabiedrības normām.

No 27. jūnija Venera atjauno savu dabisko virzību pa debess ceļu. Tas nozīmē, ka cilvēki vairāk pievērsīs uzmanību savas ārienes, mājas un apkārtējas vides sakārtošanai un labiekārtošanai. Palielināsies vēlme apmeklēt dažādus kultūras pasākumus.

Marss 3. jūlijā pāries no Jaunavas zvaigznāja uz Svaru zvaigznāju. Līdz ar to cilvēku rīcība kļūs atvērtāka un uz sadarbību virzīta. Veidosies jauni uzņēmumi un darbavietas. Vairāk uzmanības tiks veltīts izglītības un ģimenes jautājumiem.

Jupiters atradīsies Dvīņu zvaigznājā. Tāpēc arī šajā laikā aktuāli būs jautājumi par peļņas iespējām izklaides un tūrisma jomā. Gaidāmi jauni piedāvājumi un sasniegumi interneta vidē.

Saturns joprojām atrodas Svaru zvaigznājā. 25. jūnijā tas atjauno savu dabisko kustību pa debess ceļu, līdz ar to lielāka uzmanība tiks pievērsta līdztiesības un cilvēktiesību jautājumiem.

 

Vēža padomi

Šajās dienās pati daba dziedina.

Atslodzes (ūdens) un zāļu tēju dienas 20. jūnijs, 3., 19. jūlijs

Matu griešanai labvēlīgākās dienas 22., 23. jūnijs, 2., 20. jūlijs (piesaista veiksmi darījumos), 26. jūnijs, 6. jūlijs (matu griezums padarīs cilvēku vizuāli jaunāku), 30. jūnijs, 2. jūlijs (vairos pievilcību un valdzinājumu).

Skaistumkopšana un ķermeņa procedūras 27. jūnijs (padara ķermeni jaunāku), 28. jūnijs, 13. jūlijs (atjauno enerģijas līdzsvaru). 7., 8. jūlijs (attīra organismu no šlakvielām).

Atbrīvošanās no krāmiem, māju tīrīšana 29., 30. jūnijs (attīra telpas enerģiju), 12., 13. jūlijs (rada mājīgumu), 28. jūnijs (satuvina cilvēkus, veicina attiecību uzlabošanos).

Ārstnieciskās pirts procedūras attīra gan miesu, gan dvēseli 20., 21.,29.,30. jūnijs, 7., 9., 18. jūlijs

Tukšās (čika) dienas ir laiks, kad viss ātri aizmirstas, un tās ir: 24., 26., 28. jūnijs, 4., 8., 9., 11., 16., 19., 21. jūlijs.

Spriedzes dienas, kad jāvalda savas emocijas ir 27., 29. jūnijs, 3., 7., 10., 17. jūlijs

Labvēlīgās veiksmes dienas 22. jūnijs, 1., 5. jūlijs.

 

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+