×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.5°C
Alberts, Madis
Svētdiena, 17. jūnijs, 2018
28. aprīlis, 2015
Drukāt

VH1 atsakās no ieceres uzņemt jaunu šova “The Osbournes” sezonu

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Amerikāņu televīzijas kanāls VH1 atteicies no ieceres uzņemt jaunu realitātes šova “The Osbournes” sezonu ar astoņām sērijām.

Telekanāls par jaunās sezonas uzņemšanu paziņoja pagājušā gada novembrī.

“Ozijs nolēmis, ka grib uzņemt dažas “The Osbournes” sērijas, apmēram astoņas. Pagājuši 13 gadi, kopš mēs filmējāmies pirmajā sezonā. Viņš teica, ka šova trīs gadu pastāvēšanas laikā esot visu laiku dzēris, bet šoreiz gribot būt skaidrā prātā,” tolaik klāstīja Šērona Osborna.

Taču kino industrijas žurnāls “The Hollywood Reporter” atklājis, ka televīzijas kanāls tomēr esot atteicies no idejas. “Mēs vairs nerisinām pārrunas ar Osborniem par jaunām sērijām, tas nenotiks,” apstiprināja VH1 pārstāve Sūzena Levisone. “Mēs gribētu, lai tas būtu izdevies, taču tā nenotika.”

“Ģimene ir brīnišķīga, mēs tai vēlam visu labāko,” viņa piebilda.

Realitātes šovs “The Osbournes” sākās 2002. gadā un ilga četras sezonas. Tas ieguva “Emmy” balvu kā izcils realitātes seriāls, un tā pirmā sezona tolaik bija skatītākā MTV vēsturē.

2009. gadā telekanāls “Fox” uzņēma jaunu šova versiju “Osbournes Reloaded”, taču tā zemās skatītāju intereses dēļ tika atcelta uzreiz pēc pirmās sērijas izrādīšanas.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+