Mobilā versija
+7.6°C
Laimonis, Laimis, Elva, Elvijs, Elvis
Piektdiena, 28. oktobris, 2016
3. jūlijs, 2015
Drukāt

Vicemērs bažījas par Rīgas pārvēršanos par pilsētvalsti (4)

Foto-LETAFoto-LETA

Rīgas pilsētas vicemērs Andris Ameriks

Rīgas vicemērs Andris Ameriks bažījas, ka Rīga var pārvēsties par pilsētvalsti.

“Šodien tā lielākā baža, ka Rīga varētu kļūt par pilsētvalsti, par ko visi mūs brīdina. Cilvēki atbraucot uz Rīgu, te arī paliek, savukārt Latvijā cilvēki paliek arvien mazāk,” piektdien intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā “Rīta Panorāma” teica Ameriks.

Viņš uzsvēra, ka ir jādomā, kā attīstīt pārējo Latviju, radot jaunas darba vietas. “Tas nozīmē, ka mums ir ļoti nopietni jādomā par darba vietu radīšanu ārpus Rīgas. Tā ir arī milzīga slodze uz kopējo infrastruktūru. Es nedomāju, ka Latvijas mērķis ir padarīt Rīgu par pilsētvalsti, arī mums tas nav mērķis. Tādā gadījumā pašvaldībai ir ļoti liela slodze,” atzina Rīgas vicemērs.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. ................... Atbildēt

    kur smadzenes tur attītīsba, tā nu ir nākotne. Mazajiem nevajadzētu tik daudz zagt, bet piesaistīt smadzenes. Kas neder darbam m un nestrādā, ka tiem kaut kas var būt? Valsts nu tiem nekādīgi nevar būt.

  2. ka tik Rīga nepaliek par Līgatnes dabas taku filiāli – mežacūkas – ir, lapsas – ir, aļņi – ir, kaijas – ir. Cilvēki no Rīgas izbrauc gluži tāpat kā no parējās Latvijas. pavērojiet logus Rīgas dzīvokļu mājās – cik daudzos tur jau sen nav manīta apdzīvotība? Bet slodze pašvaldībai liela, mežacūkas pārvaldīt tomēr ir nepierastāk kā cilvēkus.

  3. Beidzot parādījies prātņš,vai tad neredzēji,kad tavs biedrs Ušakovs to visu ir sastrādājis.

  4. Kā tas saskan ar Ušakova Saskaņu?

Neglabāt vecmāmiņu uz klavierēm un nevilkt pirkstā...Īsa pamācība kremēšanāKatoļu baznīca nav pret kremāciju, taču uzstāj uz pīšļu glabāšanu cieņpilnā veidā – tāda ir aktualizēto norāžu būtība Vatikāna izdotajā dokumentā par kristīgo apbedīšanu un pelnu uzglabāšanu kremēšanas gadījumā.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+