×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
25. novembris, 2014
Drukāt

VID brīdina autopārvadātājus par rindām uz Krievijas robežas

LETALETA

Saskaņā ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes rīcībā esošo informāciju Krievijas pusē tiek īstenoti pastiprināti kontroles pasākumi, tādēļ virzienā uz Krieviju sāk veidoties smago transporta līdzekļu rindas, un būtiski palielinās robežšķērsošanas laiks uz Latvijas-Krievijas valsts robežas muitas kontroles punktos “Terehova-Burački” un “Grebņeva-Ubiļinka”.

Lai auto pārvadātājiem nebūtu jāpavada laiks stāvot rindās uz Latvijas–Krievijas robežas, VID Muitas pārvalde un Valsts robežsardze lūdz izvēlēties citus preču pārvadāšanas maršrutus.

“Latvijas auto” prezidents Valdis Trēziņš aģentūrai LETA norādījis, ka rindas uz Latvijas un Krievijas robežas veidojas tāpēc, ka būtiski pieaudzis Lietuvas pārvadātāju skaits, kuriem ir problēmas šķērsot Lietuvas-Krievijas robežu.

Viņš norāda, ka Lietuvas pārvadātāji tiek kontrolēti stingrāk, un, tā kā rinda ir viena, arī Latvijas pārvadātājiem nākas gaidīt ilgāk. Trēziņš gan atzina, ka Latvijas pārvadātāju kontrole noris kā parasti.

Patlaban esot grūti prognozēt, kā situācija atrisināsies, jo Lietuvas pārvadātāju iespaidā rindas varot veidoties arī uz Igaunijas un Krievijas un uz Baltkrievijas-Krievijas robežas, pieļāvis “Latvijas auto” vadītājs.

VID norāda, ka aktuālā informācija par rindām uz Latvijas-Krievijas un Latvijas-Baltkrievijas robežas ir pieejama VID mājaslapā sadaļā “Muita”/”Muitas kontroles un robežkontroles punkti”, kā arī Valsts robežsardzes mājaslapā sadaļā “Automašīnu rindas līdz valsts robežai”.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+