Mobilā versija
Brīdinājums +2.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
24. jūlijs, 2014
Drukāt

VID anulē licenci grādīgo dzērienu iznomātājam Bauskā (1)

Foto - LETAFoto - LETA

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Akcīzes pārvalde trešdien anulējusi speciālo atļauju (licenci) darbībām ar akcīzes precēm uzņēmumam “Seavita”, kurš Bauskā bija iemantojis atpazīstamību ar centieniem nelikumīgi apiet alkoholisko dzērienu tirdzniecības ierobežojumus, alkoholiskos dzērienus iznomājot dažādiem saviesīgiem pasākumiem.

Vienlaikus pret komersantu uzsākta arī administratīvā lietvedība saskaņā ar Latvijas Administratīvo pārkāpumu kodeksa pantu saistībā ar akcīzes nodokli apliekamo preču aprites noteikumu pārkāpšanu, informē VID.

Speciālā atļauja (licence) darbībām ar akcīzes precēm komersantam anulēta, jo uzņēmums neievēroja alkoholisko dzērienu realizācijas un aprites nosacījumus – liedza iespēju VID veikt pārbaudi tirdzniecības vietā. Tāpat komersants ignorēja VID atkārtotu uzaicinājumu par ierašanos uz paskaidrojumu sniegšanu administratīvajā lietā.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Mūsu uzņēmumam anulēja abas licences, gan alkohola, gan tabakas licenci. Pašlaik nevar strādāt 5 darbinieki. VID piekopj shēmu lai iznīcinātu mazos uzņēmumus, ierodas uz pārbaudi, kad uzņēmums ir slēgts, sastāda administratīvo protokolu par to, ka netiekot ielaisti VID darbinieki pārbaudes veikšanai, uzaicina ierasties uz “lietas” izskatīšanu paziņojot tikai EDS sistēmā (BEZ VĒSTULES PA PASTU), tad atkārtoti izsauc atkal caur EDS, bet līdz uzņēmumam EDS sistēmā nekādi uzaicinājumi nenonāk un lieta darīta ir pamats anulēt abas licences. Tad uzņēmuma vadībai kāds piegādātājs pasaka, ka jums taču licence anulēta. Varat iedomāties mūsu reakciju, mēs smējāmies, domājām, ka joks, bet šie saka ka nevar piegādāt preci, lai sazināmies ar VID. Un patiešām, abas licences anulētas. Tagad kārtojam no jauna, jo VID nekādus EDS darbības traucējumus neatzīst, kaut arī mūsu klātbūtnē varēja paši pārliecināties, ka EDS nestrādā kā vajag. Esiet maximāli uzmanīgi.

Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumu (1)Saskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+