Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Svētdiena, 23. oktobris, 2016
23. oktobris, 2013
Drukāt

VID aptur organizētu nelegālu spirta pārvadātāju grupu (1)

Foto: LETAFoto: LETA

Spirta mucas noliktavās Rīgā, kur informē par šonedēļ atklātu vērienīgu nelegālā alkohola ražotni un nelegālu tipogrāfiju.

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas apturējušas organizētu nelegālu spirta pārvadātāju grupu. Šis pēdējo četru mēnešu laikā ir jau trešais uzsāktais kriminālprocess par alkoholisko dzērienu kontrabandu, portālu “LA.lv” informēja dienestā.

VID norāda, ka pārbaudes laikā  Maskavas ielā kravas mikroautobusā “IVECO” atklātas deviņas 200 litru mucas, kur bija apmēram 1650 litri šķidruma ar spirtam raksturīgu smaku. Minētās kravas automašīnas pārvietošanu ar rāciju palīdzību organizēja divas personas, kuras pašas pārvietojās divās citās vieglajās automašīnās – “Audi” un “VW Passat”.

Pagājušajā nedēļa ierosināts kriminālprocess par alkoholisko dzērienu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu (pārvadāšanu) vai realizāciju, ja to izdarījusi organizēta grupa vai tas izdarīts lielā apmērā. Aizturētas divas personas, kurām piemēroti ar brīvības atņemšanu nesaistīti drošības līdzekļi.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Nedaudz sākuši kustēties ! Laikam to 8 līķīšu sakarā .Bet paies kāds laiciņš un viss noklusīs un paliks pa vecam Mafija taču nav pavisam stulba — pamest tādu biznesu !!! Gan jau nopirks gan VIDu,gan poličus ,gan tiesnešus.Vai kāds ir iesēdies par cilvēku noindēšanu 3 gadus atpakaļ ??? Tā būs arī tagad ,jo tur apgrozās ļoti liela naudiņa un tiek barota visa varas elite ,kura uzspļauj tautai un tik bāž savā kabatā !

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+