×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Emīls, Egita, Monvīds
Ceturtdiena, 21. jūnijs, 2018
12. janvāris, 2017
Drukāt

VID atgādina: jādeklarē iedzīvotāju veiktie līzinga un kredīta maksājumi (7)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Ilustratīvs foto

Līdz 1.februārim jādeklarē iedzīvotāju veiktie līzinga un/vai kredīta maksājumi, atgādina Valsts ieņēmumu dienests (VID).

Līdz 1.februāriem tiem nodokļu maksātājiem, kuri sniedz līzinga un kreditēšanas pakalpojumus (izņemot kredītiestādes), ir jāiesniedz VID informatīvā deklarācija par fiziskās personas – Latvijas rezidenta – veiktajiem līzinga un/vai kredīta un ar to saistīto procentu maksājumiem. Informatīvā deklarācija VID jāiesniedz arī kapitālsabiedrībām, ražotājiem, pārdevējiem, pakalpojuma sniedzējiem un komersantiem, kas sniedz līzinga un kreditēšanas pakalpojumus.

Informatīvajā deklarācijā jānorāda fiziskās personas līzinga/kredīta un ar to saistīto procentu un soda naudu maksājumi, kas veikti 2016. gadā, ja to summa mēnesī pārsniedz 360 eiro vai šādu iemaksu kopsumma gada laikā pārsniedz 4320 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. Nu bet mans kredita maksajums tacu viniem jau ir redzams no Kreditiestazu atskaitem! Vienigais iemesls sadai dublesanai var but tikai fakts, ka iekases sodus, jo luk katrs individuali kaut ko aizmirsis. Citu logiku neredzu. Un tas luk ir skumjakais….

  2. Tad vienkarsi jaiet un janospragst!!!!!!!!!!!!!!!!!

  3. Tik tiešām,galvenais ir iebaidīt un pazemot. Sadistu valsts.

  4. Ja kaut ko nevari saprast, tad uzdod sev jautājumu: kam tas ir izdevīgi?
    Rodas aizdomas, ka VID par katru cenu cenšas pierādīt, ka mums ir neizdevusies valsts. Varbūt VID ierēdņi pārāk daudz saskatījušies Maskavas KiseļTV?

  5. Neko nesapratu.
    Vistrakākais ir tas, ka VID visu laiku kaut ko atgādina, paziņo, brīdina, bet tas viss uzrakstīts tādā ne visai saprotamā, tādā kā draudošā izteiksmē. Izlasi un baidies. Baidies, jo nesaproti, uz tevi tas kaut kā attiecas vai nē. Nebūsi pareizi sapratis, brīdinājumu vairs nebūs. Būs soda nauda. Par to, ka neesi sapratis un neesi izdarījis.

  6. Tas VID ir lidz kakla,apriebies,labak butu meklejis,tos zaglu kas sez valdiba,kas visu zog,jo vairs neko neprot darit!VID ir ka skabarga pakala!

Draugiem Facebook Twitter Google+