×
Mobilā versija
Brīdinājums +24°C
Rozālija, Roze
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
7. aprīlis, 2017
Drukāt

VID atgādinājums iedzīvotājiem, kuri aizņēmušies vai aizdevuši naudu (5)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Nodokļu maksātājiem līdz 2017.gada 1.jūnijam Valsts ieņēmumu dienestam (VID) jāiesniedz informācija par 2016.gadā izsniegtajiem vai saņemtajiem aizdevumiem, kuru apmērs pārsniedz 15 000 eiro, ja tos izsniedzis viens aizdevējs, atgādina VID.

VID norāda, ka aizdevuma ņēmējam ir pienākums sniegt informāciju par saņemto aizdevumu, ja aizdevējs ir nerezidents vai arī fiziskā persona – rezidents –, kas aizdevumu nesniedz savas saimnieciskās darbības ietvaros. Pārējos gadījumos informāciju par izsniegto aizdevumu iesniedz aizdevējs, Latvijā reģistrēta juridiska persona.

Aizņēmumi jādeklarē, ja aizdevumi ir izsniegti/saņemti 2016.gadā un to apmērs no viena aizdevēja pārsniedz 15 000 eiro. Tāpat, ja aizdevumi no viena aizdevēja, kuru apmērs (to kopsumma) pirmstaksācijas gadā (2015.gadā) nepārsniedza 15 000 eiro, bet kopā ar taksācijas gadā (2016.gadā) izsniegto aizdevumu pārsniedz 15 000 euro. Aizdevumi jādeklarī arī, ja aizdevumi no viena aizdevēja, kas izsniegti/saņemti 2016.gadā papildus aizdevumam (to kopsummai), par kuru VID jau ir sniegta informācija un iepriekš sniegtā aizdevuma neatmaksātā daļa aizdevuma izsniegšanas dienā pārsniedz 15 000 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Te viss, beidzot, šķiet pareizi!

  2. Iedzīvotāja atgādinājums VIDam Atbildēt

    Atbildiet uz manu e-pastu

  3. Vide nedoma tik kadu apkrapt vatetu vi i tik berze rokas gatavie stilbeni besmadzenu radijumi ,nauko teikt ,esiet uzmanigi vini ir krapnieki.

  4. V I D-ejat vienkārši dir.t

Draugiem Facebook Twitter Google+