Ekonomika
Nauda

VID atklāj četrus stratēģiskos līmeņus, kuros strādās nākamos trīs gadus0


Valsts ieņēmumu dienesta ēka
Valsts ieņēmumu dienesta ēka
Foto: Ieva Makare/LETA

Turpinot darbu, pie Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Stratēģijas 2020-2022 izstrādes, VID organizē domnīcu, kuras ietvaros plecu pie pleca ar sadarbības partneriem un citām valsts iestādēm apzinās aktuālāko problēmu loku, ar kuru turpmākajos trijos gados būs jāstrādā, un iezīmēs iespējamos risinājumus.

VID ir ļoti būtiski uzklausīt un uzzināt uzņēmēju, viņu pārstāvošo organizāciju un citu valsts iestāžu viedokli. Labākie risinājumi rodas sadarbojoties, jo jēgpilnas sarunas veicina izpratni, ļauj paraudzīties uz izaicinājumiem un procesiem no dažādiem skatu punktiem.

Nākamajos trijos gados VID plāno darboties četros stratēģiskos līmeņos:

– ieņēmumu maksimizēšana;
– atturošas sodu politikas piemērošana;
– komunikācijas uzlabošana un klientu apmierinātība;
– personāla kompetences attīstīšana un darba procesa pilnveidošana.

Domnīcā darbs notiks tematiskajās grupās, atbilstoši iecerētajiem stratēģiskajiem virzieniem. Katrā no tām dalībnieki no privātā un valsts sektora līdzdarbosies, meklējot labākos risinājumus.

Saistītie raksti

Domnīcā piedalīsies VID attīstības konsultatīvās padomes pārstāvji no Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras, Latvijas Darba devēju konfederācijas, Ārvalstu investoru padomes Latvijā, Finanšu ministrijas, Ekonomikas ministrijas, Latvijas Pašvaldību savienības un Latvijas Zinātņu akadēmijas..

Domnīca notiks šī gada 23.aprīlī no plkst. 13.00 līdz 16.00 Talejas ielā 1, Rīgā.
LA.lv