×
Mobilā versija
Brīdinājums +16.7°C
Janīna, Linda
Otrdiena, 21. augusts, 2018
5. februāris, 2017
Drukāt

VID darbiniekiem esot valsts apkrāpšanas rokasgrāmata (3)

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

TV3 raidījuma “Nekā personīga” rīcībā nonākusi VID darbinieku sagatavotā “rokasgrāmata”, kā pareizi apšmaukt valsti, bet nodokļu inspektore, kuru aizturēja aizdomās par nodokļu izkrāpšanas shēmas organizēšanu, turpina darbu VID.

Kā ziņo “Nekā personīga”, pamācībās rokrakstā uzskaitītas prasības, kas uzņēmumiem jāievēro, lai darījumus nefiksētu ieņēmumu dienesta riskanto uzņēmumu filtrs un lai informācija par to nonāktu pie konkrēta nodokļu inspektora.

Uzņēmums jāreģistrē Vidzemes priekšpilsētā, nosaukumam jāsākas ar burtiem no A līdz K, darījumos jāuzrāda vismaz 15 procentu peļņa.

Konti jāatver “Trasta Bankā”, “Citadelē” vai “Swedbank”. Jāpieņem vismaz trīs darbinieki, kuru algām jābūt 400 līdz 700 eiro, priekšniekam – 1000 eiro. Uzņēmumi nedrīkst nodarboties ar zeltu, metāliem vai fototehniku. Krāpniekiem obligāti jāpārbauda Elektroniskās deklarēšanās sistēmā saņemtie VID ziņojumi. Visi shēmā iesaistīto firmu telefoni jāpāradresē uz vienu, kas ir pieslēgts tīklam, taču atrodas telpā, kur neviens neies un klausuli nepacels, apgalvo “Nekā personīga”.

VIDEO SKATIES ŠEIT

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. To viņiem izdod iestājoties darbā.

  2. vidam savs hobija biznesiņš.

  3. Kad valsti vada ZZS, Vienotības, NA biezpiengalvas – tas nav nekāds jaunums… Kad prasīsi – man pirmā dzirdēšana, es domāšu, es…. – kad teiks es darīšu – nesagaidīsi. Prātā tikai skapji, Grigules aizstāvība un vietu pirkšana Saeimā…

Draugiem Facebook Twitter Google+