Mobilā versija
Brīdinājums -2.7°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
27. jūlijs, 2016
Drukāt

VID darbinieku rotācija joprojām nav noslēgusies (1)

Dace PelēkāDace Pelēkā

Foto - LETA

Joprojām nav izdevies pabeigt visu 39 Valsts ieņēmumu dienesta (VID) darbinieku rotāciju, par ko tika paziņots jau maija sākumā, trešdien vēstīja raidījums “LNT Ziņas Sešos”.

VID pagaidu vadītāja Dace Pelēkā trešdien atklāja, ka līdz šim nesekmīgi izrādījušies centieni mainīt amatu četriem darbiniekiem, jo divi slimo, bet vēl divi joprojām gaida lēmumu par jauno darba piedāvājumu.

“Attiecībā uz šiem četriem atlikušajiem cilvēkiem, par kuriem vēl rotācija nav noslēgusies, diemžēl uz šo brīdi progresa nav, jo tie, kas slimoja, turpina slimot. Ļoti tuvu noslēguma fāzei ir attiecībā uz tiem diviem cilvēkiem, kas būtu rotējami ārpus VID,” teica Pelēkā.

Citā amatā ir pārcelti 33 darbinieki, bet vēl divi iesnieguši atlūgumu. Taču ir arī tādi darbinieki, kurus jaunais amats neapmierina, tāpēc netiek izslēgts, ka sekos vēl citi atlūgumi.

Cita starpā jaunos pienākumus tā arī nav sācis pildīt neviens, kuru no VID bija nolemts pārcelt strādāt Ieslodzījuma vietu pārvaldē. Kā ziņots, citas iestādes, uz kurām bija plānots pārcelt VID darbiniekus, ir Iekšlietu ministrija un Valsts reģionālās attīstības aģentūra.

Par spīti tam, ka jau pāris mēnešus neizdodas pielikt punktu šim procesam, finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola (ZZS), kura pārrauga VID, no rotēšanas saskata tikai ieguvumus – gan efektivitātes palielināšanu, gan korupcijas risku mazināšanu, norādīja LNT.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja valsts vara ( tiesa ) nav spējīga blēdīgos VID ierēdņus rotēt uz Siguldas kūdras purviem – bēdīgi. Bēdīgi ar arī tiesnešu ministru Rasnaču – te sievas pēriens ar rabarberu kātiem, te kaut kāds skapis – ko domāt?

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+