×
Mobilā versija
Brīdinājums +21.4°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
5. marts, 2012
Drukāt

VID: Ganāmpulks nav jānorāda mantiskā stāvokļa deklarācijā

govis_saimnieciba

Mantiskā stāvokļa deklarācijā nav jānorāda īpašumā esošs govju, jaunlopu vai savvaļas dzīvnieku ganāmpulks, kas ir nošķirts saimnieciskās darbības veikšanai un tiek izmantots saimnieciskajā darbībā, informē Valsts ieņēmumu dienests (VID).

VID skaidro, ka mantiskā stāvokļa deklarācijas 8.punktā “Īpašums (lieta vai lietu kopība), kas nav minēts deklarācijas citos punktos” ir jānorāda tikai tāds īpašums, kuru veido viena lieta, kuras vērtība pārsniedz 10 000 latu vai to ekvivalentu ārvalstu valūtā atbilstoši Latvijas Bankas noteiktajam valūtas kursam.

Tāpat šajā sadaļā ir jānorāda lietu kopums, kas tiesiskā ziņā var tikt atzīts par vienību jeb vienu pašu lietu, kuru kopējā vērtība pārsniedz 10 000 latu vai to ekvivalentu ārvalstu valūtā atbilstoši Latvijas Bankas noteiktajam valūtas kursam. Piemēram, gleznu kolekcija, antikvāras lietas, šķirnes dzīvnieki, paziņojumā medijiem skaidro VID.

Mantiskā stāvokļa deklarācijas var iesniegt līdz 2012.gada 1.jūnijam.

Iedzīvotāji informāciju par mantiskā stāvokļa deklarēšanu, tai skaitā par iepriekš nedeklarētu ienākumu deklarēšanu, var saņemt, zvanot uz VID informatīvo tālruni 1898, uzdodot jautājumus, izmantojot VID mājaslapā esošo jautājumu uzdošanas formu, vai arī klātienē ikvienā VID klientu apkalpošanas centrā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+