×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.5°C
Rasma, Rasa, Maira
Trešdiena, 20. jūnijs, 2018
15. aprīlis, 2017
Drukāt

VID ģenerāldirektora vietniecei Pelēkajai alga pērn augusi par 35,3% (14)

Foto-LETAFoto-LETA

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektora vietniece nodokļu jomā Dace Pelēkā pērn algā saņēmusi 48 639 eiro, kas ir par 35,3% vairāk nekā 2015.gadā, liecina viņas valsts amatpersonas deklarācija par 2016.gadu, kas iesniegta VID.

Tiesa, 2015.gadā pirmajā ceturksnī Pelēkā bija citā amatā, jo ģenerāldirektora vietnieces nodokļu jomā amatu viņa ieņem kopš 2015.gada 1.aprīļa, bet līdz tam viņa bija VID Nodokļu pārvaldes direktora vietniece. 2015.gadā Pelēkās alga bija 35 952 eiro.

Kopējie Pelēkās ienākumi pērn bija 50 918 eiro. Viņa pērn saņēmusi arī honorārus no SIA “Latvikon” 572 eiro apmērā, no Banku augstskolas 727 eiro apmērā, kā arī ienākumus no Rīgas Tehniskās universitātes 980 eiro apmērā.

Pelēkā ir deklarējusi parādsaistības 17 419 eiro apmērā. Viņai nav deklarētu skaidras un bezskaidras naudas uzkrājumu.

Nomas maksā par automašīnu pērn Pelēkā samaksājusi 2963 eiro. Viņas valdījumā ir 2016.gada izlaiduma vieglā automašīna “Hyundai i20 Active”.

Pelēkās īpašumā ir arī dzīvoklis Rīgā. Viņai ir uzkrāti līdzekļi dzīvības apdrošināšanā (ar līdzekļu uzkrāšanu).

Pievienot komentāru

Komentāri (14)

 1. Šos ienākumus ir tikai jāapliek ar progresīvo ienākuma nodokli,kā visā pasaulē! Rokfelleram un Rotšildam,piemēram,taču IIN par 4% nesamazina!

 2. Ārprāts! Un saka, ka VIDā mazas algas!!!!! Kāpēc melo!!!!

 3. Kāpēc tai tantei vajadzīga nauda? Ko viņa par to dara? Nav ne pričenes, ne arī uz sporta zāli aiziet, kā vizuāli var vērtēt. Ko tāds cilvāks dara ar naudu?

 4. Pelēkajai sava alga nav jānopelna. Viņa to vienkārši saņem neatkarīgi no sava darba rezultātiem un iestādes darba efektivitātes.

 5. Ieņēmumi krītas, VID atbrīvojas no profesionāliem un neuzpērkamiem darbiniekiem, bet Pelēkai krīt no gaisa tūkstošiem eiro…

 6. Man jautājums par to honorāru- ar kādām tiesībām amatpersona saņem honorāru no privātā uzņēmēja- SIA Latvikon ???? Un jauno mašīnu noteikti pirka Skandi Motorā, jo pati tur veica auditu?

 7. Es arī gribētu nopelnīt naudu priekš 2016. gada izlaiduma automašīnas, ko nu ? Latvijā tas ir iespējams.

 8. Es arī gribētu nopelnīt naudu priekš 2016. gada izlaiduma automašīnas, ko nu ??? Latvijā tas ir iespējams

  • Raksta tādi jocīgi cilvēki ,ja ir izglītība ,spējas un ieņem attiecīgu amatu ,uzņēmuma prezidentents, bankas vadītājs vai vietnieks ,tad arī nopelnīsi ,ja tik ar 9klasēm vai vidusskolu ,vai pat ar augstskolas politologa izglītību ,ne vella nenopelnīsi tādai mašīnai. Tāpēc jau ir tā konkurence ,mācies ,centies ,ieņemi attiecīgus amatus un vis būs. Biete ,taču ja Jūs to nevariet ,tad arī nekā nebūs.Brīnos par tiem cilvēkiem ,strādā Maksimā kasē ,labi ja ir vidusskolas izglītība , taču domā ka maksās Vid direktores vietnieces algu .Vid direktora vietniece taču ir tikai viena un viņai vienai tāpēc ir arī tāda alga. Ej uz konkursu ,ieņem šādu amatu un būs arī mašīna.

  • Tikko bija konkurs uz KNAB vadītāja vietu .Kurš ieņems to vietu arī tādai mašīnai nopelnīs ,taču ,vai Jūs biete kandidējāt? Ja nē tad nav ko par tādu mašīnu sapņot ,ja kandidējāt un nedabūsiet to amatu ,tiksiet līdzīgā amatā un arī tāda mašīna būs ,ja grābjat lapas parkā nekad tādas mašinas nebūs.

 9. Esmu priecīgs!

 10. tomēr interesanti,kur var gada laikā iztērēt tādas naudas summas un vēl uzkrāt parādsaistības.Kādi cauri maisi tur augšā sēž?

 11. A kad paspēj pārējās darba vietās strādāt?Naktīs vai?

Draugiem Facebook Twitter Google+