Mobilā versija
Brīdinājums -2.2°C
Lidija, Lida
Pirmdiena, 16. janvāris, 2017
16. oktobris, 2013
Drukāt

VID iecerējis Rīgā veidot klientu apkalpošanas centrus lielveikalos

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts ieņēmuma dienesta (VID) ģenerāldirektores pienākumu izpildītāja, Nodokļu kontroles pārvaldes direktore Ināra Pētersone piedalās VID rīkotajā preses konferencē, kurā informē par dienesta darbības rezultātiem 2013.gada deviņos mēnešos un Klientu servisa programmas 2013. – 2014.gadam īstenošanas gaitu.

Valsts ieņēmumu dienests (VID) Rīgā iecerējis veidot klientu apkalpošanas centrus lielveikalos, šodien preses konferencē informēja VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītāja Ināra Pētersone.

Viņa atgādināja, ka nākamā gada 13.janvārī paredzēta jaunās VID ēkas Talejas ielā 1 nodošana ekspluatācijā, kur plānots arī izvietot klientu apkalpošanas centru, likvidējot pārējos klientu apkalpošanas centrus Rīgā.

Lai mazinātu neērtības un cilvēkiem nebūtu jāšķērso visa Rīga, lai apmeklētu VID, plānots vienoties ar tirdzniecības centriem, kuros varētu izvietot VID klientu apkalpošanas centrus. Pirmais šāds centrs varētu tikt izveidots veikalā “Maxima” Pārdaugavā, Mūkusalas ielā.

Pētersone pauda cerību, ja pilotprojekts būs veiksmīgs, šādas vienošanās varētu slēgt arī ar “Rimi” un citiem tirdzniecības centriem.

Sākotnēji bijis iecerēts vienoties ar Rīgas domi par pašvaldības klientu apkalpošanas centru izmantošanu, bet vienošanos nav izdevies panākt. Pašvaldība esot norādījusi, ka laikā, kad pienāks deklarāciju iesniegšanas gala termiņi, apkalpošanas centros drūzmēsies liels apmeklētāju daudzums, kas neļaus pilnvērtīgi sniegt pašvaldības pakalpojumus.

Pētersone uzsvēra, ka tiks darīts viss iespējamais, lai maksimāli atvieglotu klientiem iespējas saņemt pakalpojumus arī jaunajā VID ēkā. Tur paredzēta liela klientu apkalpošanas zāle ar daudziem darbiniekiem, kuriem jebkurā brīdī talkā būs gatavi nākt arī citi VID darbinieki, ja veidosies garas apmeklētāju rindas.

Turklāt paredzēts īstenot vairākus pasākumus, lai popularizētu Elektroniskās deklarēšanas sistēmas izmantošanu, būtiski palielinot to personu skaitu, kas deklarācijas iesniedz elektroniski.

Pievienot komentāru

Eksperti: Kūdras ieguves biznesam noteikts ļoti strikts darbības rāmisLai Latvijā sāktu kūdras licencētu ieguvi, uzņēmējiem jārēķinās ar stingru normatīvo aktu regulējumu, kas paredz izvērtēt visus iespējamos riskus un ietekmes.
Saimniecībā notika par EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (4)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Mājsaimniecības neizmanto iespējas samazināt elektrības rēķinus un maksā vairāk (15)Elektrību tērējam vairāk, mājsaimniecības aizvien neizmanto iespējas samazināt rēķinus
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+