Mobilā versija
-3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
22. septembris, 2015
Drukāt

VID muitas amatpersonas kravas automobiļa rezerves riteņos atklāj 50 tūkstošus cigarešu

Foto - VIDFoto - VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas – Baltkrievijas robežas, atklāja 50 000 gab. cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām kontrabandu, informē VP.

2015. gada 16. septembrī Silenes muitas kontroles punktā, veicot kravas automobiļa VOLVO padziļināto fizisko kontroli, muitas amatpersonas konstatēja, ka puspiekabes rezerves riteņos ir noslēptas cigaretes. Slēptuvē – divos rezerves riteņos – atradās 50 000 cigarešu “Queen” ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

Aizdomās par izdarīto noziegumu tiek turēts 1982. gadā dzimis Baltkrievijas Republikas pilsonis.

Tajā pašā dienā par konstatēto likumpārkāpumu VID Muitas policijas pārvaldē uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 190. panta pirmās daļas[1] par muitošanai pakļauto preču ievešanu Latvijas Republikas muitas teritorijā nelikumīgā veidā. Atrastās cigaretes un automašīna ir izņemti kā lietiskie pierādījumi kriminālprocesā.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (13)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (8)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+