Mobilā versija
+1.7°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
22. septembris, 2015
Drukāt

VID muitas amatpersonas kravas automobiļa rezerves riteņos atklāj 50 tūkstošus cigarešu

Foto - VIDFoto - VID

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) muitas amatpersonas, veicot muitas kontroles pasākumus uz Latvijas – Baltkrievijas robežas, atklāja 50 000 gab. cigarešu ar Baltkrievijas akcīzes nodokļa markām kontrabandu, informē VP.

2015. gada 16. septembrī Silenes muitas kontroles punktā, veicot kravas automobiļa VOLVO padziļināto fizisko kontroli, muitas amatpersonas konstatēja, ka puspiekabes rezerves riteņos ir noslēptas cigaretes. Slēptuvē – divos rezerves riteņos – atradās 50 000 cigarešu “Queen” ar Baltkrievijas Republikas akcīzes nodokļa markām.

Aizdomās par izdarīto noziegumu tiek turēts 1982. gadā dzimis Baltkrievijas Republikas pilsonis.

Tajā pašā dienā par konstatēto likumpārkāpumu VID Muitas policijas pārvaldē uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 190. panta pirmās daļas[1] par muitošanai pakļauto preču ievešanu Latvijas Republikas muitas teritorijā nelikumīgā veidā. Atrastās cigaretes un automašīna ir izņemti kā lietiskie pierādījumi kriminālprocesā.

Pievienot komentāru

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (62)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+