Ekonomika
Bizness

VID piemēro divus jaunus nodrošinājumus “Rīgas kuģu būvētavai”0


AS “Rīgas kuģu būvētava” .
AS “Rīgas kuģu būvētava” .
Foto: Evija Trifanova/LETA

Ar Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Nodokļu parādu piedziņas pārvaldes lēmumiem AS “Rīgas kuģu būvētava” piemēroti divi jauni nodrošinājumi, liecina “Lursoft” Klientu portfeļa informācija.

Abi nodrošinājumi reģistrēti komercreģistrā šā gada 2. janvarī, un ar tiem uzņēmumam piemērots aizliegums komercķīlas reģistrācijai, pārreģistrācijai, pārjaunošanai un grozīšanai. Tādējādi kopumā šobrīd uzņēmumam ir aktuāli pieci nodrošinājumi.

“Rīgas kuģu būvētava” 2018. gadā vērsās tiesā ar tiesiskās aizsardzības procesa pieteikumu tāpēc, ka uzņēmums nonācis sarežģītā finanšu situācijā. Taču uzņēmuma tiesiskās aizsardzības procesa pieteikums tika noraidīts.

“Lursoft” informācija liecina, ka uz 2018. gada 26. decembri uzņēmumam bija izveidojies nodokļu parāds 1,487 miljonu eiro apmērā.

“Rīgas kuģu būvētavai” šobrīd ir aktuālas trīs komercķīlas, liecina “Lursoft” izziņa.

“Rīgas kuģu būvētava” nodarbojas ar kuģu būvi, remontu un apkopi. Kompānija reģistrēta 1991. gadā, tās pamatkapitāls ir 16 340 949 eiro.

Kuģa remonts “Rīgas kuģu būvētavas” teritorijā.
Foto: Edijas Pālens/LETA

“Rīgas kuģu būvētavas” auditētais apgrozījums 2017. gadā bija 12,853 miljonu eiro apmērā, kas ir par 38,1% mazāk nekā 2016. gadā, kā arī kompānija cieta zaudējumus 308 216 eiro apmērā pretstatā peļņai 2016. gadā.

Saistītie raksti

“Rīgas kuģu būvētava” specializējas zvejas laivu, kabotāžas prāmju, palīgpeldierīču būvē un remontā. Kompānijas akcijas kotē “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā. Kompānijas lielākais akcionārs ir “Remars-Rīga”, kas iekļauts koncernā “Eiroholdings”.

LA.lv