×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Bernhards, Boriss, Rojs
Pirmdiena, 20. augusts, 2018
4. augusts, 2017
Drukāt

VID prasa bloķēt virkni ar “ss.lv” īpašniekiem saistītu vietņu (15)

Foto LETAFoto LETA

VID preses brīfings par portāla "ss.lv" apturēšanu

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) nosūtītajā pieprasījumā par sludinājumu portāla “ss.lv” bloķēšanu minēta vēl virkne ar SIA “Internet” saistītu domēna vārdu, sacīja Augstākā līmeņa domēna “.lv” turētāja, Latvijas Universitātes Matemātikas un informātikas institūta Tīkla risinājumu daļas jeb NIC sabiedrisko attiecību pārstāvis Jānis Riņķis.

Bez “ss.lv” iesniegumā minēti arī “2000.lv”, “auto.lv”, “dch.lv”, “dorfman.lv”, “doska.lv”, “firenet.lv”, “ftp.lv”, “inet.lv”, “internet.lv”, “kasko.lv”, “madam.lv”, “moneta.lv”, “multisistema.lv”, “myphoto.lv”, “netmail.lv”, “noma.lv”, “octa.lv”, “pulse.lv”, “showbar.lv”, “sludinajumi.lv”, “sound.lv”, “sys.lv” un “titans.lv”.

Riņķis norādīja, ka visus šos domēnus VID saista ar “Internet” saimniecisko darbību, un tie visi, visticamāk, tiks slēgti pirmdien.

Kā novēroja aģentūra LETA, liela daļa no šīm vietnēm pāradresē lietotājus uz “ss.com”, vēl dažas – uz “fotki.lv”. Visu domēnu lietotājs ir ar “ss.lv” īpašniekiem saistītais SIA “Internet”.

Kā ziņots, VID nolēmis apturēt Latvijas lielākā sludinājumu portāla “ss.lv” darbību saistībā ar tā atteikšanos sniegt informāciju par nereģistrētiem auto tirgotājiem. VID apturējis arī ar “ss.lv” īpašniekiem saistītā uzņēmuma SIA “Internet” saimniecisko darbību.

Pievienot komentāru

Komentāri (15)

 1. Varbūt sākt ar VID Sandru Kārkliņu-Ādmini- kā viņa no vienkāršas Latgales reģiona muitas uzraudzes pēkšņi tika šajā amatā, par kuru viņai nav attiecīgās izglītības, pieredzes un nav jēgas????

 2. Vēl jau gribu.lv un sekseris.lv nav kratīts. Kad tiem domēniem mūsu Valsts Iznīcināšanas Dienests ķersies klāt ?

 3. Jautājums tautiešiem ! Atbildēt

  Mīļie tautieši ! Kādā mēs valstī tagad dzīvojam ?! Demokrātiskā ? Neticu ! Man tas viss atgādina Staļina režīma represijas un izgājienus ! Vai tiešām, Staļina kulta mantojums ir tik liels. Drīz jau mūsu valdības veči un vecenes pie gultas ar svecīti stāvēs un regulēs, kā mīlēties !

 4. Uz zvirbuļiem ar lielgabalu un tiem nodokļu parādniekiem ar tā sešām nullēm nekas…? Tur jau laikam kāds % par nesaredzēšanu?
  Pārdodu lietotu bluspulveri . Cik tad VID nodoklis – ja pulveris vienai blusasi un lietots?

 5. Tur jau tā nelaime, ss-ā tirgo jau lietotas mantas, par kurām nodokļi reiz jau samaksāti. To likvidējot, būsiet spiesti pirkt jaunu verķi. VID darbinieki pārliecināti, tev tā nauda ir tāpat kā viņiem, tu tikai negribi tērēt, negribi atbalstīt šīs valsts slavas vīto teicienu, vairāk tērēsim, labāk dzīvosim.

 6. bet, VID- s būs sagājis sviestā

 7. Aizvedīs serverus uz Šveici vai Luksemburgu, domēnu piereģistrēs ārzemēs un VID varēs sūkāt čepu:)

 8. tas ir tapat ka aizliegt visas daksinas jo redz paris no tam ir izmantotas lai kadam nodaritu pari. vid visatlautiba maigi izsakoties ir sokejosa sledzot portalu. cilveki pasi vainigi ka nelasa un parkapj ss portala lietosanas noteikumus un ss var kaut 1000 eiro prasit par vienu sludinajumu, cilveki vnk nelietos. un ss “komunikacija ar lietotaju” ir tiesi tie portala lietosanas noteikumi, ta notiek visa civilizetaja pasaule. pameginiet daudziem populariem pasaules servisiem uzrakstit epastu, sanemsiet auto-atbildi ka lasiet lietosanas noteikumus. ta dara pat milzis google. un ko vid tagad daris ja ss parregistres savu uznemumu uz kadu citu valsti, lietos .com domena vardu un maksas nodoklus jaunaja mitnes valsti. viniem nebus nekadu saistibu pret lv un nodoklu nauda ies gar degunu. ja ari vid noblokes pieeju ss.com domenam, tad cilveki izmantos facebook grupas un nauda aizies facebook un facebook vid pasarg dies lai pamegina nobloket un nelaut piekluvi no lv. pasakiet ludzu vai man vienigajam skiet vid stulbumam un bezkaunibai nav robezu. turklat pasi vid ir netiri un daudzos skandalos iesaistiti, pretigi no viniem klausities runajam par profesionalitati un godigumu

 9. Un kad iekasēs miljonu nodokļu parādus ? Tur gan nekas jauns netiek ziņots .

 10. blondīnes pie lemšanas Atbildēt

  Vid’ā tak tūkstoši strādā un algu ne mazo un prēmijas saņem. Lai tad arī okšķerē un izseko tos nelegālos auto tirgotājus un nodokļu nemaksātājus .

 11. SS reklāma gadā samaksā pāri par miljonu eiro nodokļos, no kuriem šie VID “varoņi”saņem gan algu, gan prēmijas. Vai tiešām vairs nav nevienas amatpersonas ar skaidru galvu? Un kā ar Ganbeju? Tas joprojām plaukst un zeļ. Mums dažādi likumi? Un kā ar dažiem ekskluzīvo apģērbu veikaliem, kad pēc to audita daļa dāmas VIDā staigā šī veikala kleitās…

 12. VID ir lielakie bleži latvijā..tāpat kā tie kuri sauc sevi par valdibu.Visi uz vienu roku…lai tautu izģerbtu lai iznīcinatu latviešus.

 13. Nu ko, vēl viens nodokļu maksātājs no Latvijas ir veiksmīgi padzīts, bravo!

  • pasaules pārvaldīttāju nodoms iztīrit LATVIJU no iedzīvotājiem, lai pēc tam šeit paši varētu skaisti iekārtotos.

 14. 3x likumu pārlasiju Atbildēt

  un tā ari netiku skaidribā par ko tad aptur saimniecisko darbibu? visticamak ka tiesa šo vid lēmumu atcels, vid šobrid tikai demonstrē muskuļus jo viņus pamatoti pasutija uz poda, bet šie grib pieradit kurš mājās saimnieks. bez vid jau ir ari tiesas.

Draugiem Facebook Twitter Google+