Ekonomika
Bizness

“ss.lv” sāga: Cilvēki satraukti, ka zaudēs iemaksāto priekšapmaksu 16

Ekrānuzņēmums

Pēc sludinājuma portāla ss.lv slēgšanas cilvēki satraucas, ka zaudēs iemaksāto priekšapmaksas naudu par sludinājumu ievietošanu, vēstīja TV 3 raidījums “Bez Tabu”.

Lai ievietotu sludinājumu iepriekš minētajā portālā, ir vairākas iespējas. Ja reklamēties vēlaties vienu reizi, maksājiet par vienu ierakstu. Ja vairākas, var iemaksāt tā saukto priekšapmaksas naudu par vairākiem sludinājumiem. Ar šo naudu arī ir neskaidrības.

Pirms pāris dienām vietne “ss.lv” ir pārstājusi strādāt, klientiem nākas izmantot mājaslapu “ss.com”. Vai iemaksātā depozīta nauda ir spēkā? Bez Tabu ar šo jautājumu pat vērsās pie Valsts ieņēmumu dienesta. Nodokļu iekasētāji sākotnēji atsūta vispārēju atbildi un sakās, ka lēmuši ar medijiem par šo jautājumu vairs nerunāt.

Vēlāk raidījums no VID saņem rakstveida skaidrojumu:” ”Cilvēkiem, kuri jau iepriekš ir iemaksājuši depozīta naudu par sludinājumu ievietošanu, nav pamata uztraukties par to, ka nauda varētu ”pazust”. Ja uzņēmums, kuram apturēta saimnieciskā darbība vērsīsies pie VID ar lūgumu atļaut pabeigt darījumu, tad nodokļu administrācija dos atļauju iesāktos darījumus pabeigt.”

Viens no “ss.lv” līdzīpašniekiem Juris Līnis skaidro, ka klientiem par iemaksāto naudu nav jāuztraucas:” Lai arī vietne ss.lv vairs neeksistē, visa nauda piesaistīta jaunajam “ss.com”. Cilvēki var turpināt ievietot sludinājumus, izmantojot veikto iemaksu.”

Vairāk pievienotajā video sižetā:

LA.lv