×
Mobilā versija
Brīdinājums +13.4°C
Ilvija, Marlēna, Ziedone
Ceturtdiena, 24. maijs, 2018
31. maijs, 2016
Drukāt

VID vadītajā Pētersone atlūgumu neatsauks; gatava jauniem izaicinājumiem (4)

Foto: LETAFoto: LETA

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) ģenerāldirektore Ināra Pētersone finanšu ministrei Danai Reizniecei-Ozolai iesniegto atlūgumu neatsauks.

To otrdien žurnālistiem pavēstīja Pētersone.

Viņa norādīja, ka ir gatava jauniem izaicinājumiem un viņai jau ir padomā pāris idejas, ko darīt pēc VID ģenerāldirektores amata atstāšana.

Jau vēstīts, ka Pētersone finanšu ministrei atlūgumu iesniedz pirmdien, 30.maijā. Reizniece-Ozola VID vadītājas atlūgumu pieņems.

Pētersone VID ģenerāldirektores amatu ieņem no 2013.gada 23.oktobra. Līdz tam bija dienesta ģenerāldirektora vietniece nodokļu jomā, Nodokļu kontroles pārvaldes direktore. Papildus tiešajiem amata pienākumiem no 2013.gada 10.jūlija Pētersone bija arī VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītāja.

VID ir finanšu ministra padotībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kas nodrošina nodokļu maksājumu un nodokļu maksātāju uzskaiti, valsts nodokļu, nodevu un citu valsts noteikto obligāto maksājumu iekasēšanu Latvijas teritorijā, kā arī iekasē nodokļus, nodevas un citus obligātos maksājumus Eiropas Savienības budžetam, īsteno muitas politiku un kārto muitas lietas.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. saki jau īsi – ja likums neļauj atbrīvoties no aizdomīgiem ierēdņiem – tad tas tā. ja vecmāmiņa laukos VID ierēdnim mantojumā atstāj pusmiljonu skaidrā naudā… un neko nevar.

    • Bet kāpēc likums ļauj amatpersonai, kas saņēmusi ne mazo atalgojumu, savu darbu neizdarīt, bet vienkārši aiziet. Lai atmaksā nepelnīti saņemto atalgojumu.

  2. varēs gudri pļurkstēt radio un TV, tikai jēgas nekādas

  3. Ņemot vērā jau diezgan piekoptu praksi, “jaunie izaicinājumi” – nodokļu optimizācijas pakalpojumus sniedzošos uzņēmumos.

Draugiem Facebook Twitter Google+