×
Mobilā versija
Brīdinājums +17°C
Astra, Astrīda
Ceturtdiena, 16. augusts, 2018
19. maijs, 2017
Drukāt

Vidējā vecuma pensija Igaunijā – 390,7 eiro mēnesī (2)

pensionares

Vidējā vecuma pensija Igaunijā šā gada pirmajā ceturksnī bija 390,7 eiro mēnesī, liecina piektdien paziņotie Igaunijas Statistikas departamenta dati.

Salīdzinājumā ar 2016.gada pirmo ceturksni, vidējā vecuma pensija pieaugusi par 5,4%.

Vidējā pensija, ieskaitot invaliditātes pensiju un citus pensiju veidus, pirmajā ceturksnī bija 346,1 eiro mēnesī jeb par 6,2% lielāka nekā pagājušā gada pirmajā ceturksnī.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. mūsu pensionārus čakarē visu laiku! VIENMĒR, kad pensionāri stāsta par savu grūto iztikšanu, tiek IZSMIETI, IZŅIRGTI, PAZEMOTI. Kaut gan tas notiek ar visiem darba ņēmējiem, skolotājiem, medicīnas māsiņām, utt. Diemžēl, pensionāri 99% vairs NEKAD NEVARĒS STRĀDĀT?! Vai tādēļ viņi JĀMĒRDĒ BADĀ??? VISUS valsts atjaunotnes gadus valdošā kliķe nodarbojas ar ŅAUDĒŠANU: NAV naudas, NAV sapelnīts pensiju kapitāls, IEMAKSAS pensiju fondā zemas, lai bērni uztur savus vecākus, utt. Man ir 3 bērni un 5 mazbērni, kuri dzīvo un nodokļus maksā Latvijā, tad KĀPĒC MAN VIENAI viņu KOPĒJĀS IEMAKSAS NEVAR SAGĀDĀT PENSIJU VIRS IZTIKAS MINIMUMA??? KUR PALIEK MANU BĒRNU UN MAZBĒRNU NOMAKSĀTIE NODOKĻI??? Pašai darba stāžs 48 gadi un algā saņēmu kā visi skolotāji??? NU NAV KAUT KAS KĀRTĪBĀ AR PENSIJU APRĒĶINĀŠANU VALSTĪ!!! Tagad velk uz augšu pensijas mazo pensiju saņēmējiem. KURŠ NO MUMS VAINĪGS PIE ŠĪS SITUĀCIJAS? Drīz šiem cilvēkiem būs tāda pati pensija kā mums ar augstāko izglītību un lielu darba stāžu!? Vai tas ir taisnīgi pret mums? JA INDEKSĒ PENSIJAS, TAD VISIEM; JA MAKSĀ PAR LIELO DARBA STĀŽU, TAD VISIEM NEATKARĪGI NO PENSIONĒŠANĀS GADA! Tad pēc 1996.gada i.janvāra varēsim pūst tukšā stabulē? KĀPĒC MUMS BIJA ”JĀSKRIEN” PAKAĻ SAVAI PENSIJAI 2 GADUS? Par šiem jautājumiem neviens nerunā!

  2. interesanti , kā Igaunijā pensija tiek aprēķināta par padomju laikos nostrādāto, ka te tik atkal mūsu pensionārus nečakarē.

Draugiem Facebook Twitter Google+