Sports
Futbols

Vidējais pirksts, trenera apvainošanās – Kurzemes derbija atskaņas 0

foto: sportacentrs.com

Latvijas futbola čempionāta spēlē starp “Liepājas” un “Ventspils” (2:2) klubiem emocijas nenorima līdz ar beigu signālu.
Liepājas vienības galvenais treneris Viktors Dobrecovs vēlējās dzirdēt pretinieku vadītāja Pola Ešvorta atvainošanos. Angļu speciālists brīdī, kad komanda izvirzījās vadībā ar 2:0, nobļāvās: We f**king get in there! Vienkārši tulkojot treneris parupjā veidā priecājās par vārtu guvumu. Tomēr neatvainojās. Dobrecovs teica, ka tagad angli nekad vairs nesveicinās.
Savukārt, “Liepājas” pussargs Vladimirs Kamešs pretinieku līdzjutējam parādīja vidējo pirkstu, par ko šodien publiski atvainojies:
“Patiesā nožēlā vēlos jums visiem atvainoties par manu nepiedienīgo rīcību 20.marta spēlē starp “Ventspili” un “Liepāju”, kad cīņas karstumā un emociju uzplūdā es atļāvos lietot nepiedienīgu žestu,” savā “Facebook” profilā raksta Kamešs. “Protams, ļoti labi apzinos, ka neviens arguments par cīņas karstumu, emociju piesātinātu spēli un milzīgu vēlēšanos uzvarēt neattaisno manu rīcību, un tieši tādēļ – es atzīstu – esmu vainīgs, to arī ļoti nožēloju un pat nelūgšu sapratni šajā situācijā, kad es neapdomīgi un pārāk karstasinīgi reaģēju uz man adresētu kāda līdzjutēja skarbu izsaucienu.”
“Es ļoti cienu pretinieku komandas un to līdzjutējus, un tādēļ – “Ventspils” līdzjutēj, lūdzu, atvaino man. Jau nākamajā mūsu savstarpējā spēlē, ja man būs tāda izdevība, es personīgi klātienē atvainošos un izrādīšu tev cieņu,” norādīja Kamešs.

LA.lv