Mobilā versija
+7.2°C
Ņina, Ninona, Antoņina, Oksana
Ceturtdiena, 27. oktobris, 2016
16. septembris, 2016
Drukāt

VIDEO: 200 metrus garu ceļa posmu labo jau piecus gadus (1)

Foto no videoFoto no video

Valsts akciju sabiedrība Latvijas Valsts ceļi (LVC) jau kopš 2011. gada nespēj savest kārtībā nelielu ceļa posmu Kandava-Sabile šosejā, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Tagad iedzīvotājiem darbus sola pabeigt līdz 2017. gada beigām.

2011. gadā šosejā Kandava-Sabile, kas ved cauri Abavas senlejai, tika konstatēts ceļa noslīdenis, kas apdraudēja autobraucējus.Raidījums pirmo reizi šajā ceļa posmā viesojās 2012. gadā, kad ceļa uzturētājs solīja remontdarbus pabeigt līdz 2012. gada augustam.

Pirmais solījums netika turēts un 2013. gadā situācija uz šosejas nebija mainījusies. Jau 2013. gada vasarā LVC pārstāvis darbus solīja pabeigt 2014. gada vasarā. Neskatoties uz solījumiem, remontdarbi joprojām turpinās. Tagad tiek solīts, ka tie tiks pabeigti nākamgad.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Jāņonkols no laukiem. Atbildēt

    Es domāju, ka gaida, lai zeme nosēstos. Nav jēga likt asfaltu, ja nav droši, kad atkal noslīdēs.

Psihiatrijas krēslas zona: valsts svētlaimīgā neziņā par slimu noziedznieku likteniViņi var pazust kādā spraugā, kas radusies Veselības un Tieslietu ministrijas sadarbībā. Viņi ir psihiski slimi cilvēki, kuri sava veselības stāvokļa dēļ izdarījuši noziedzīgus nodarījumus, tajā skaitā arī vardarbīgus, ar letālām sekām.
Jūra sāk atgriezties. Cik strauji tas notiks?Jūras ūdens, ko no mums uz laiku bija “aizņēmusies” Ziemeļjūra, palēnām sācis atgriezties un atplūdīs palēnām. Taču Baltijas jūras ekoloģijai vairāk būtu
Draugiem Facebook Twitter Google+