Ekonomika
Bizness

Video: airBaltic Rīgā sagaida septīto jauno “Bombardier” lidmašīnu 16

Publicitātes foto

Latvijas lidsabiedrība airBaltic šodien, 2017. gada 11. augustā, Rīgā sagaidīja septīto Bombardier CS300 lidmašīnu no kopumā 20 pasūtītajiem lidaparātiem, portāls LA.lv uzzināja lidsabiedrībā.

Septītā airBaltic CS300 lidmašīna ar reģistrācijas numuru YL-CSG Rīgā ieradās šodien plkst. 10:46 pēc vietējā laika. Lidojuma laiks bija 7 stundas 13 minūtes un lidmašīna veica 6 382 km lidojumu bez apstājas no Mirabelas-Monreālas uz Rīgas lidostu.

Jaunajā Bombardier CS300 lidmašīnā kopumā ir 145 sēdvietas, un tā nodrošina izcilu lidojumu ar tādām priekšrocībām pasažieriem kā platāki sēdekļi, lielāki logi, vairāk vietas rokas bagāžai, pilnveidotas labierīcības un citiem uzlabojumiem. Jaunā lidmašīna ir arī ievērojami klusāka – tās trokšņu līmenis ir līdz pat četrām reizēm mazāks. Turklāt šobrīd tā ir pasaulē videi draudzīgākā komerciālā lidmašīna, jo CS300 ir pirmais lidaparāts, kura dzīves cikla ietekmes uz vidi deklarācija ir pilnīgi caurskatāma, palīdzot samazināt CO2 un NOX emisijas attiecīgi par 20% un 50%.

Līdz šī gada beigām plānots, ka airBaltic flotē kopumā būs astoņas CS300 lidmašīnas.

LA.lv