Mobilā versija
-1.4°C
Alma, Annemarija
Piektdiena, 24. februāris, 2017
11. marts, 2015
Drukāt

Video: Alūksnē sabrūk nesen salabots ceļa posms (4)

Kadrs no videoKadrs no video

Iebrauktas pamatīgas risas un izsistas neskaitāmas bedres – šāds skats pavasarī atklājies vēl pērn rudenī remontētā autoceļa Alūksne-Liepna posmā. Tur ceļš atjaunots, izmantojot Igaunijā aizgūtu tehnoloģiju, kas ir krietni lētāka nekā parastā asfaltēšana. Kaut arī uzturētāji ceļam sola garantijas remontu, vietējie iedzīvotāji šaubās par tā tālāko izturību, vēsta portāls aluksne24.lv.

Plašāk skatieties LTV Ziņu dienesta sagatavotajā video sižetā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nevajag rupji sakot *irst. Igaunijā šādi pat ceļi nejūk ārā, un laika apstākļi viņiem ir +/- tādi paši. Pašmāju remontieri kā parasti visu saiaiduši ānusā.

  2. Nelaime tajā, ka igauņu tehnoloģijā nav paredzēts 10 % bāzt kabatā, kas izkārtoja šo remontu 😀

  3. Nu OK Igauņu tehnoloģija, bet vajag jau arī Igauņu domāšanu un attieksmi!

  4. aha – tikai nez kāpēc Igaunijā šie ceļi nejūk kopā arī pēc pāris gadu ekspluatācijas. Būs tā naudiņa “neceļos” iztērēta…

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotību (2)Deputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (3)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+