Mobilā versija
+1.9°C
Beāte, Beatrise
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
11. marts, 2015
Drukāt

Video: Alūksnē sabrūk nesen salabots ceļa posms (4)

Kadrs no videoKadrs no video

Iebrauktas pamatīgas risas un izsistas neskaitāmas bedres – šāds skats pavasarī atklājies vēl pērn rudenī remontētā autoceļa Alūksne-Liepna posmā. Tur ceļš atjaunots, izmantojot Igaunijā aizgūtu tehnoloģiju, kas ir krietni lētāka nekā parastā asfaltēšana. Kaut arī uzturētāji ceļam sola garantijas remontu, vietējie iedzīvotāji šaubās par tā tālāko izturību, vēsta portāls aluksne24.lv.

Plašāk skatieties LTV Ziņu dienesta sagatavotajā video sižetā.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nevajag rupji sakot *irst. Igaunijā šādi pat ceļi nejūk ārā, un laika apstākļi viņiem ir +/- tādi paši. Pašmāju remontieri kā parasti visu saiaiduši ānusā.

  2. Nelaime tajā, ka igauņu tehnoloģijā nav paredzēts 10 % bāzt kabatā, kas izkārtoja šo remontu 😀

  3. Nu OK Igauņu tehnoloģija, bet vajag jau arī Igauņu domāšanu un attieksmi!

  4. aha – tikai nez kāpēc Igaunijā šie ceļi nejūk kopā arī pēc pāris gadu ekspluatācijas. Būs tā naudiņa “neceļos” iztērēta…

Latvija grimst nabadzībā: no katriem desmit cilvēkiem - trīs ir nabadzīgi (61)Zem nabadzības riska - 606 000 Latvijas iedzīvotāju. To par šokējošu situāciju dēvē tiesībsargs Juris Jansons, svētdien vēstīja raidījums “LNT Ziņu Top 10”.
Jūra atkāpjas: LA reportāža no Kolkas un Karostas (4)Papildināta. Aizvadītajās brīvdienās iedzīvotāji steidza baudīt diezgan retu parādību piekrastē – jūras atkāpšanos tālu no ierastās krasta līnijas. Sestdien Kolkasragā veidojās interesanti
Draugiem Facebook Twitter Google+