×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.6°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
16. novembris, 2016
Drukāt

VIDEO: Amatpersona apzog veikalus; policija lietvedību nesāk (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Par zādzību, pat ja tā ir sīkā zādzība, ir jāatbild likuma priekšā. Taču pieredze rāda, ka reizēm likumu apiet paveicas tiem, kuriem izdodas iedarbināt blatu sistēmu. Nelāgs nesmukums nupat ir sanācis kāda Kurzemes puses pagasta pārstāvei, kura nostājusies uz noziedzības takas, vēstīja TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Aizputē tirdzniecības centra darbinieces pamanījušas, ka kāda kundze nozagusi deviņus pārus zeķubikšu.
“Es tajā brīdī nebiju uz vietas, bet meitenes, kuru veikalā nozaga preci, teica, ka policijā sievietes somā redzējušas tādu pašu zeķu iepakojumus kā manā veikalā. Pie manis šī sieviete arī bija ienākusi. Pārskaitīju un atklāju, ka arī man trūkst dārgo sieviešu zeķu,” raidījumam stāsta veikala īpašniece Aija.

Pirmajā veikalā zādzība 60 eiro apmērā policijā pierādīta, bet otrajā tas palaists gar ausīm. Pirmajā veikalā nozagtā prece atdota nesabojāta, likumsargi lietvedību neierosina. Otra veikala īpašniece zvana uz Aizputes pašvaldības policiju, lai pateiktu, ka jāpārbauda viss sievietes somas saturs, bet uzzina, ka viņa jau palaista projām.

Kāpēc tik liela uzmanība šim zādzības gadījumam? Jo atklājies, ka sieviete ir kāda pagasta komunālās saimniecības vadītāja, kā arī administratīvās komisijas vadītāja.

Kameras priekšā viņa runāt atsakās. Tas esot pirmais gadījums, kad paslīdējusi kāja. Notikušā skaidrojums – lai mazinātu spriedzi darbā, iedzertas nervu zāles, pēcāk glāze šampanieša. Kā tas noticis, neatceroties.

Pašvaldībā apstiprina, ka sieviete uzrakstījusi atlūgumu un atstās darbu pašvaldībā. Skrundas novada izpilddirektors Gatis Putniņš apstiprina, ka līdz šim nekādu signālu par līdzīgiem gadījumiem nav bijis.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Mēs dzīvojam Latvijā…..:))

  2. šītā no projektu naudām neprot” ieekonomēt ”,ja zeķes jāzog.

  3. taa notiek tikai Latvijaa

Draugiem Facebook Twitter Google+