Pasaulē
Eiropa

VIDEO. Anglijā īpašā režīmā uz ekspertīzi transportē Skripaļa meitas auto4


Anglijā piesardzīgi transportē saindētās Jūlijas Skripaļas auto, 20.03.2018.
Anglijā piesardzīgi transportē saindētās Jūlijas Skripaļas auto, 20.03.2018.
Ekrānuzņēmums no “Euronews” video You Tube.

Lielbritānijas bruņotie spēki un policija šodien īpaši piesardzīgi nogādāja uz ekspertīzi automašīnu, ar kuru saindētā bijušā Krievijas dubultaģenta Sergeja Skripaļa meita Jūlija Skripaļa bija atbraukusi uz Solberi no Londonas lidostas, vēstīja ziņu medijs “Euronews”.

Skripaļa meitas mašīnu armijas transporta mašīnā iekrāva un izveda no Solsberi, slēdzot ceļu citiem transporta līdzekļiem.

Saskaņā ar dažādu britu mediju ziņām, kas atsaucas  uz izmeklēšanas avotiem, “Euronews” ziņoja, ka, iespējams, indīgā, nervus paralizējošā viela tikusi izplatīta caur šīs automašīnas ventilācijas sistēmu, vai nu arī atradusies Jūlijas Skripaļas bagāžā esot Maskavā. Savukārt, nonākot viņas bagāžai automašīnā, varējis būt tā, ka indīgā viela nokļuvusi uz atsevišķām viņas mašīnas detaļām, piemēram, uz auto durvju roktura vai auto stūres.

Jau pagājušajā nedēļā Lielbritānijas policija norādījusi, ka tā Skripaļa lietu uzskata par vienu no sarežģītākajām valsts specdienestu vēsturē.  Lietas apstākļu noskaidrošana, pēc speciālistu aplēsēm, aizņems “vairākus mēnešus”, informēja “Euronews”.

Saistītie raksti

Jau ziņots, ka Maskavas un Londonas attiecības nopietni saasinājušās saistībā ar Lielbritānijas pilsētā Solsberi 4.martā notikušo Skripaļa un viņa meitas Jūlijas saindēšanu ar nervus paralizējošu vielu.

Lielbritānija apsūdz Kremli, ka tas Lielbritānijas teritorijā īstenojis slepkavības mēģinājumu, izmantojot aizliegtus ķīmiskos ieročus, jau vēstīja LETA. Lielbritānija šomēnes izraidīja 23 Krievijas diplomātus. Krievija spērusi atbildes soļus, arī izraidot 23 britu diplomātus un apturot Britu padomes darbību Krievijā.

LA.lv