×
Mobilā versija
Brīdinājums +19.7°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
20. marts, 2018
Drukāt

VIDEO. Anglijā īpašā režīmā uz ekspertīzi transportē Skripaļa meitas auto (6)

Ekrānuzņēmums no "Euronews" video You Tube.Ekrānuzņēmums no "Euronews" video You Tube.

Anglijā piesardzīgi transportē saindētās Jūlijas Skripaļas auto, 20.03.2018.

Lielbritānijas bruņotie spēki un policija šodien īpaši piesardzīgi nogādāja uz ekspertīzi automašīnu, ar kuru saindētā bijušā Krievijas dubultaģenta Sergeja Skripaļa meita Jūlija Skripaļa bija atbraukusi uz Solberi no Londonas lidostas, vēstīja ziņu medijs “Euronews”.

Skripaļa meitas mašīnu armijas transporta mašīnā iekrāva un izveda no Solsberi, slēdzot ceļu citiem transporta līdzekļiem.

Saskaņā ar dažādu britu mediju ziņām, kas atsaucas  uz izmeklēšanas avotiem, “Euronews” ziņoja, ka, iespējams, indīgā, nervus paralizējošā viela tikusi izplatīta caur šīs automašīnas ventilācijas sistēmu, vai nu arī atradusies Jūlijas Skripaļas bagāžā esot Maskavā. Savukārt, nonākot viņas bagāžai automašīnā, varējis būt tā, ka indīgā viela nokļuvusi uz atsevišķām viņas mašīnas detaļām, piemēram, uz auto durvju roktura vai auto stūres.

Jau pagājušajā nedēļā Lielbritānijas policija norādījusi, ka tā Skripaļa lietu uzskata par vienu no sarežģītākajām valsts specdienestu vēsturē.  Lietas apstākļu noskaidrošana, pēc speciālistu aplēsēm, aizņems “vairākus mēnešus”, informēja “Euronews”.

Jau ziņots, ka Maskavas un Londonas attiecības nopietni saasinājušās saistībā ar Lielbritānijas pilsētā Solsberi 4.martā notikušo Skripaļa un viņa meitas Jūlijas saindēšanu ar nervus paralizējošu vielu.

Lielbritānija apsūdz Kremli, ka tas Lielbritānijas teritorijā īstenojis slepkavības mēģinājumu, izmantojot aizliegtus ķīmiskos ieročus, jau vēstīja LETA. Lielbritānija šomēnes izraidīja 23 Krievijas diplomātus. Krievija spērusi atbildes soļus, arī izraidot 23 britu diplomātus un apturot Britu padomes darbību Krievijā.

Pievienot komentāru

Komentāri (6)

  1. Citā vietā esmu lasījis ka meitas BMW atrasts 40 kilometros no Solberi. Droši vien krievs centās to paslēpt.

  2. tas kremla zens ir bistams..ja pat sak slepkavot meitenes..

  3. tas kremla zens ir bistams.. ja sak slepkavot meitenes..

  4. kas tad nomusija to meiteni? Pat narkotirgotaju karos ir nerakstits likums nenogalinat gimenes loceklus.. Putins ir parkapis pat narkodileru un kriminalu un slepkavu nerakstito likumu sievas un bernus neaiaztikt, un noslepkavoja ne tikai tevu bet ari meitu.. vins gribeja paradit kas notiks ar parbedzeju un vina gimeni.. bet Krievijas drosibas dienestu darbinieki tocna nav idioti.. vini rupigi padomas vai kalpot rezimam kas slepkavo vinu bernus..

Draugiem Facebook Twitter Google+