×
Mobilā versija
+11.0°C
Līksma, Bārbala
Trešdiena, 25. aprīlis, 2018
17. jūlijs, 2014
Drukāt

Video apliecina, ka Ukraina tiek apšaudīta no Krievijas teritorijas (2)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Interneta vietnēs parādījušies video pierādījumi, kas apliecina, ka no Krievijas uz Ukrainu tiek raidītas tuvas sniedzamības raķetes. Žurnāla “Foreign Policy” interneta vietne norāda, ka šie ir līdz šim acīmredzamākie pierādījumi par Krievijas līdzdalību karā, kas plosa Ukrainas dienvidaustrumu apgabalus.

Internetā publicētajos video sižetos redzams, ka no Krievijā esošā Gukovas ciema Rostovas apgabalā uz Ukrainu tiek izšautas vairākas “BM-21 Grad” raķetes, kuru sniedzamība ir aptuveni 20 līdz 40 kilometri. Video materiāli liek secināt, ka Krievija ļāvusi separātistiem izmantot savu teritoriju Ukrainas apšaudīšanai. Tādējādi Krievijas amatpersonu izteikumi par to, ka Kremlim nav nekādas saistības ar Ukrainas austrumos karojošajiem separātistiem, vairs neiztur nekādu kritiku.

Gukovas ciems atrodas nepilnus trīs kilometrus no robežas ar Ukrainu. Žurnāla “Foreign Policy” interneta vietne skaidro, ka, izanalizējot “Google Street View” piedāvātos fotoattēlus un tos salīdzinot ar video materiālos redzamajiem skatiem, secināms, ka raķetes nudien raidītas no Krievijas teritorijas.

Pagājušajā nedēļā tika nogalināti 19 un ievainoti aptuveni simts Ukrainas armijas karavīri, kad, domājams, no Krievijas teritorijas ar “Grad” raķetēm netālu no robežas tika apšaudīts Ukrainas armijas konvojs.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Krievija par to drīz samaksās ļoti dārgi! Drīz Krievijas iedzīvotāji rāpos uz ceļiem un lūgs Eiropai pārtikas atkritumus!

  2. Kur Eiropas sankcijas pret Krieviju – nepārdot militāro un pusmilitāto tehniku un tehnoloģijas, tad izraidīt no ES Krievijas oligarhus un piederīgos, tad slēgt visas vīzas.. un ar to pietiks, lai sāktu pārdomāt – kad oligarhu sievas un meitas vairs nevarēs Parīzē ielikt ondulācijas- tad mājās būs tāds tracis, ka atskaņosies pat Kremlī un viss mainīsies…

Draugiem Facebook Twitter Google+