Latvijā
Rīga

VIDEO. Apreibuši kungi no Čehijas sarīko kailfoto sesiju Doma laukumā1

Ekrānuzņēmums no LNT raidīījuma “Degpunktā” video.

Naktī uz šo trešdienu Rīgā, Doma laukumā pilsētas novērošanas kamerās policisti fiksējuši jautru četru Čehijas tūristu izklaidi. Divi no iereibušās četrotnes sāka izģērbties kaili, priecāties un notiekošo iemūžināt savās foto ierīcēs, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Kamēr tūristi izklaidējās, par notiekošo tika ziņots policijas patruļai. Kamēr policisti tika līdz Doma laukumam, kompānija jau bija paspējusi nozust. Tomēr pēc 20 minūtēm video centra darbinieki četrotni piefiksēja tuvojamies Rātslaukumam un par to ziņoja patruļai.

Sastopoties aci pret aci, policija konstatēja, ka azartiskie kailfoto sesijas rīkotāji nav vis iereibuši jaunieši, bet gan kungi solīdā vecumā. Jāteic, ka viņi bija iedzēruši krietni pār mēru, un dažs no sastaptajiem vien knapi spēja turēties kājas.

Saruna nav vedusies, tomēr drīz vien noskaidrojies, ka apreibušie ir četri tūristi no Čehijas. Vīrieši drīz vien sapratuši, kādēļ policija par viņiem tā ieinteresējusies, nožēlojuši izdarīto un skaidrojuši savu veikumu ar to, ka šovakar esot pēdējais viņu vakars Rīgā pirms prom braukšanas un sanācis “pāršaut pār strīpu” – izdzerts par daudz alkohols.

Tiesa gan, kungi esot domājuši, ka viņu izdarības Doma laukumā neviens neredzot, līdz ar to, tās nevienu arī nav aizskārušas, ziņoja “Degpunktā”.

Ņemot vērā to, ka pārkāpēji nožēloja izdarīto, diviem no kungiem sastādīts protokols par sīko huligānismu. Tas katram izmaksājis 150 eiro, savukārt trešajam pārkāpējam – vīram, kurš nevietā nokārtojis dabiskās vajadzības, tika sastādīts protokols un viņam nāksies šķirties no 60 eiro.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv