Auto un tehnoloģijas

VIDEO. Ar Frīdi priekšgalā motociklisti Jūrmalā protestē pret iebraukšanas maksu2

Ekrānuzņēmums.

Desmitiem motociklistu šorīt brauca uz Jūrmalas centru, kur atrodas Jūrmalas dome, lai paustu savu neapmierinātību ar iebraukšanas maksu pilsētā. Pirmais pieturas punkts gan bija ap pulkst.7 no rīta uz Lielupes tilta, vēstīja LNT raidījums “900 sekundes”.

Simtiem motociklistu piedalās šajā akcijā un noparkojās tieši pie Jūrmalas domes, faktiski neatstājot vietu domnieku mašīnām. Latvijas Motoklubu asociācijas prezidents Aivars Freimanis jeb tā sauktais Frīdis par šo akcijas mērķi sacīja: “Mēs gribam parādīt to, ka Jūrmalas dome ir uztaisījusi kārtējo bardaku savā teritorijā. Motociklisti drīkst Eiropā parkoties jebkur uz trotuāra, faktiski jebkurā brīvā vietā, arī Latvijā, ja tas netraucē gājējiem. Ja mums ir jāmaksā caurlaide un parkošanās Jūrmalā mums ir par brīvu, tad mēs arī izmantojam savas tiesības – parkojam motociklu šeit vienam transportlīdzeklim paredzētā vietā!”

Freimanis raidījumam atzina, ka motociklisti ir uzrakstījuši petīciju “pa punktiem”, ko iesniegt Jūrmalas domē, lai panāktu “normālu risinājumu” šajā lietā.

Plašāk pievienotajā video!

Saistītie raksti
LA.lv