×
Mobilā versija
+20.3°C
Mirta, Ziedīte
Piektdiena, 20. aprīlis, 2018
15. jūlijs, 2015
Drukāt

VIDEO: Ar “GoPro” kamerām aprīkoti velobraucēji filmē ceļā sastaptos šķēršļus un ķibeles (3)

Kadrs no videoKadrs no video

Publiskots pirmais pirmais apdrošinātāja BTA reālā vidē filmēts velobraucēju video, izmantojot GoPro kameras, ar kuru palīdzību fiksēts brauciens un ceļā sastaptie šķēršļi, problēmas un atgadījumi.

Uzņemtais video ir daļa no sociāli izglītojošo aktivitāšu kopuma, kuru BTA uzsāka īstenot šonedēļ, lai pievērstu sabiedrības uzmanību velobraucēju drošībai uz ceļa un aicinātu būt savstarpēji saprotošiem un iecietīgiem, informē uzņēmumā.

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

  1. Video pasniegts tā, lai nevis veidotu iecietību, bet gan lai izraisītu naidu pret velobraucējiem. :@ Turklāt, šķiet, ka tā darīts speciāli, ne aiz stulbuma. 🙁 Pati braucu ar velo, bet, ja man sab. transportā kāds augšup paceltu riteni pie deguna piepeši piebāztu, nudien sajūsmā nebūtu. Nemaz nerunājot par braukšanu pa ielas pretējo pusi utt.

  2. priekškam man ir jābūt iejūtīgai pret šiem divriteņu indivīdiem kuri regulāri pārkāpj jel kādus CSDD noteikumus? Kapēc es sēžot pie stūres, braucot ar velo un ejot ar kājām varu ievērot CSDD, bet šitā kritiskā masa vnk pasniedz sevi kā kkādu aizsargājamo sugu.

  3. Labāk būtu pasēdējis dažos krustojumos un pafilmējis savus riteņbraucējus par CSN pārkāpumiem, izglītojis viņus, un tikai tad prasītu savstarpēju saprašanos un iecietību!!!

Draugiem Facebook Twitter Google+