×
Mobilā versija
+7.2°C
Alīna, Sandris, Rūsiņš
Ceturtdiena, 26. aprīlis, 2018
2. februāris, 2016
Drukāt

Video ar prezidentu tapis, lai atspēkotu baumas

_art_description_23824_VP_Stradina_slimnica

Video ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni slimības gultā tapis, “atbildot uz dažādām nez kāpēc pēkšņi saplaukušām baumām”, otrdien preses konferencē Stradiņa slimnīcas telpās sacīja Valsts prezidenta kancelejas vadītājs Guntis Puķītis.

“Baumu avoti ir dažādi, tie ir atsevišķu žurnālistu uzdoti jautājumi, kuri satur atbildi, pie tam tādu, kas ir aplama, tie ir daži komentāri tviterī, bet tas īpaši aktīvi notiek pēdējās dienas laikā. Negribētu teikt, ka tās jau ir publikācijas. Mēs bijām spiesti ar ārstu atļauju organizēt video sesiju ar prezidentu. Ja nebūtu šādas vajadzības mēs censtos lieki netraucēt, ja kādam nevajadzētu kaut kādas nesaprotamas, apakšzemes kustības sākt veikt,” sacīja Puķītis.

Viņš aicināja “neveicināt dažādas nesaprotamas un nepamatotas spekulācijas par veselības stāvokli un nevest maldināšanā Latvijas sabiedrību”.

Puķītis uzsvēra, ka prezidents ir pie pilnas apziņas, spēj parakstīties, komunicē gan ar tuviniekiem, gan ar Valsts prezidenta kancelejas darbiniekiem, gan ārstiem.

Video ir tapis otrdien vienos dienā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+