“Arsenal” futbolisti Pjērs Emeriks Obamejangs (no kreisās) un Aleks Ivobi priecājas par gūtiem vārtiem.

Lielisku sniegumu pēdējā laikā demonstrē Anglijas futbola klubs Londonas “Arsenal”, kas pirmo reizi kopš 2007.gada ir uzvarējis desmit spēlēs pēc kārtas. Pirmdien “lielgabalnieki” Anglijas premjerlīgas spēlē savā laukumā ar 3:1 pārspēja Lesteras “City”, piedevām trešais vārtu guvums bija īsta “odziņa”.

Zinātnieki atklājuši iemeslu, kas varētu izskaidrot gados jaunu cilvēku biežo saslimstību ar vēzi 57

Spēles sākumā “Arsenal” nokļuva iedzinējos, jo bumbu savos vārtos ieraidīja Ektors Belerins, bet vēl līdz pirmā puslaika beigām Mesuts Ezils panāca neizšķirtu 1:1. Savukārt otrajā puslaikā ar trīs minūšu intervālu divas naglas Lesteras kluba vārtos iedzina Pjērs Emeriks Obamejangs.

Īpaši skaisti bija trešie vārti, kuru gūšanā piedalījās teju visi “Arsenal” spēlētāji. Londonas klubs bumbu no saviem vārtiem ar deviņām piespēlēm nogādāja līdz pretinieku vārtu priekšai, Obamejangam to sitot jau tukšā pretinieku cietoksnī.

“Manuprāt, mēs šodien nodemonstrējām diezgan “seksīgu” futbolu. Lepojos būt par šīs komandas kapteini,” pēc mača tvītoja Ezils.

“Arsenal”, ņemot vērā arī divas spēles UEFA Eiropas līgā un vienu maču Anglijas Līgas kausa izcīņā, ir uzvarējusi desmit spēlēs pēc kārtas.

Premjerlīgas kopvērtējumā Unai Emerija vadītā komanda ar 21 punktu ir ceturtā. Tikpat punktu ir “Chelsea” un Totenhemas “Hotspur”, bet vadībā atrodas Mančestras “City” un “Liverpool”, kas tikušas pie 23 punktiem.