Novosibirskas “Sibirj” spēlētājs un skandalozais milzis Jevgeņijs Artjuhins šodien KHL čempionāta spēlē pret Ņižņijnovgorodas “Torpedo” pirmajā trešdaļā pielietoja neatļautu spēka paņēmienu pret Jevgeņiju Mozeru.

NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm
VIDEO. “Bēdz prom!” Kārsavā iereibusi kompānija bēg no policijas un smejas par vadītāja nonākšanu policijas rokās 55

“Torpedo” spēlētājs laukumu atstāja ar komandas biedru palīdzību un tūdaļ devās uz ģērbtuvēm. Artjuhinam tika piespriests 5+20 minūšu sods, proti – noraidījums līdz spēles beigām. Notikušais pamatīgi saniknoja “Torpedo” treneri Pēteri Skudru.

“Torpedo” izcīnīja uzvaru ar 4:1 (0:0, 1:1, 3:0), sagādājot sibīriešiem sesto zaudējumu pēc kārtas. Ņižņijnovgorodas komandas sastāvā spēlēja arī Kaspars Daugaviņš, uz ledus pavadīja 17 minūtes un piecas sekundes, kurās trīs reizes meta pa “Sibirj” vārtiem.
Pagājušajā nedēļā tika ziņots, ka Daugaviņš savainojuma dēļ nevarēs spēlēt apmēram trīs nedēļas, taču izlaidis vienu spēli, Kaspars atkal bija uz ledus.