×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.1°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
25. janvāris, 2016
Drukāt

VIDEO: ASV sniega vētrā bojāgājušo skaits sasniedz 25 cilvēkus

Foto - LETA/AFPFoto - LETA/AFP

Sniega vētrā, kas no piektdienas līdz svētdienai piemeklēja ASV austrumdaļu, bojāgājušo skaits sasniedzis vismaz 25 cilvēkus, un Vašingtonā arī pirmdien ir slēgtas valdības iestādes un skolas.

Sniega vētra “Snowzilla” skārusi duci štatu un ietekmējusi 85 miljonu cilvēku ikdienas dzīvi.

Ņujorkas Centrālparkā sniega daudzums sasniedza 68 centimetrus, un tā ir otrā biezākā reģistrētā sniega sega kopš 1869.gada, kad tika uzsākta šādu datu apkopošana. Savukārt Vašingtonā sniega segas biezums sasniedza 56 centimetrus, pilnībā paralizējot galvaspilsētas dzīvi.

Biezu sniegu pieredzēja arī citas ASV austrumu piekrastes lielpilsētas, tostarp Baltimora un Filadelfija.

Sniega vētrai svētdien beidzoties un gaisa temperatūrai paaugstinoties, Ņujorkā, Longailendā un Ņūdžersijas pavalstī ielas atkal tika atvērtas satiksmei un tūkstošiem iedzīvotāju nodevās ziemas priekiem.

Tā kā ar sniega vētru saistīto nāves gadījumu skaits pieauga, Ņujorkas mērs Bils de Blāzio un citas amatpersonas aicināja iedzīvotājus būt uzmanīgiem.

Sniega vētrā bojāgājušie ir reģistrēti Arkanzasas, Delavēras, Dienvidkarolīnas, Kentuki, Mērilendas, Ņujorkas, Ohaio, Virdžīnijas un Ziemeļkarolīnas štatos, kā arī Kolumbijas apgabalā.

Daudzi no upuriem bija cilvēki, kas piedzīvoja sirdslēkmi, novācot sniegu.

Simtiem tūkstošiem mājsaimniecību sniega vētras laikā tika pārtraukta elektroapgāde.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+