Latvijā
Kriminālziņas

VIDEO. Avārija Vecmīlgrāvī: dzērājšoferis triecientempā iebrauca veikala skatlogā0

Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

Vecmīlgrāvī Rīgā nedēļas nogalē notikusī autoavārija arvien ir apspriestākais temats iedzīvotāju vidū. Tur kāds vīrietis ar auto bija taranējis ne tikai ceļa barjeru A.Dombrovska un Melīda ielu krustojumā, bet arī taisnā ceļā iebraucis veikala skatlogā, vēstī LNT raidījums “Degpunktā”.

Svētdienas vakarpusē Vecmīlgrāvja iedzīvotāji bija ziņojuši policijai par kādu aizdomīgu auto, ko, iespējams, vada dzērājšoferis. Kamēr Rīgas pašvaldības policija  meklējusi šo auto, drīz vien atskanējis liels troksnis – kāds auto ietriecies veikala sienā. Policisti aizturējuši avarējušās mašīnas šoferi. Vēlāk noskaidrots, ka vīrietis automašīnu vadījis ne tikai reibumā, bet arī bez transportlīdzekļa vadītāja apliecības.

Nedaudz vēlāk notikuma vietā ieradušies mediķi un Valsts policija. Apskatot vīrieti, mediķi secinājuši, ka viņu nepieciešams vest uz slimīcu. Notikuma vietā ieradusies arī avarējušās automašīnas īpašniece. Izrādās, ka automašīnu vadījis viņas bijušais draugs. Sieviete nevarēja paskaidrot policijai, kādā veidā viņas automašīna nonākusi vīrieša rīcībā, tā raidījumam pastāstīja policijas pārstāvis.

Kāda aculieciniece policistiem skaidrojusi, ka vīrietis esot speciāli iebraucis veikalā. “Es tur gāju un visu redzēju. Viņš ir piedzēries. Viņš šeit nemaz neapstājās, bet ieskrējās un speciāli iebrauca vitrīnā. Iedomājieties, ja šeit būtu gājuši cilvēki. Visi uzreiz beigti uz vietas! Esmu šokā, pilnīgi trīcu,” stāstīja sieviete.

Pēc apskates slimnīcā šoferim svētdienas vakars turpinājies policijā – ceļu satiksmes noteikumu pārkāpējs nogādāts Valsts policijas ēkā Gaujas ielā, kur nodots izmeklētāju rokās. Ierosināts kriminālprocess, vīrietim būs jāstājas tiesas priekš, ziņo “Degpunkts”.

Saistītie raksti

Tikmēr Vecmīlgrāvja iedzīvotāji turpina plaši apspspiest notikušo avāriju. Viņi zināja teikt, ka avāriju izraisījis vīrietis, kurš iepriekš “viesojies” spēļu zālē turpat netālu.

“Atbrauca viena policija, tad otra, un tad viņi viņu sagūstīja. Viņš bija “uzkāries” pie “Drogām”. Mašīna tur karājās. Bija gan ugunsdzēsēji, gan “ātrie”. Ugunsdzēsēji tad to visu jauca ārā. “Drogām” pat izsita stiklu. Ja tur nebūtu tā sētiņa, būtu iebraucis “Drogās”, bet tā sētiņa traucēja. Mašīna arī pieder kādam citam. Savu jau sen nospēlējis. 57 gadi. Nav arī vairs jauns,” tā raidījumam stāsta kāda vietējā iedzīvotāja.

Plašāk pievienotajā video.

LA.lv