Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
14. septembris, 2015
Drukāt

VIDEO: Baisa motocikla avārija Dārzciema ielā (1)

motocikls

Rīgā, Dārzciema un Stopiņu ielas krustojumā, 9. septembrī notika automašīnas un motociklas sadursme, kurā cieta un slimnīcā tika nogādāti motocikla vadītājs un pasažieris. Šonedēļ video vietnē “Youtube” publiskots ar video reģistratoru ierakstīts šaušminošās avārijas brīdis.

Video un tā aprakstā redzams, ka avārijā bijis vainīgs melnā auto “Volkswagen Jetta” vadītājs, kurš neskatīdamies izbrauca no Stopiņu ielas. Tieši šajā brīdī pa Dārzciema ielu Slāvu satiksmes mezgla virzienā brauca motocikls, kura vadītājs nepaguva nobremzēt un ietriecās auto.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Izsaku līdzjūtības cietušajiem, lai ātrāk izveseļojas.
    Bet ne velti šos braucējus tautā dēvā par orgānu donoriem. Ja mocis ievērotu satiksmes noteikumus, viņš tai vietā neatrastos, un tagad vesels braukātu. Jā, vaina ir autovadītājam, bet tai pusē mocim nevajadzēja atrasties, un ātrums ir daudz lielāks par 50. Ne velti ir teiciens, sargi sevi un Dievs tevi sargās.
    Man ļoti patīk cēlie Harley Devidsonbraucēji, kas uz ceļiem neārdās un sevi izrāda ar cienu, nevis trakošanu .
    Vēlreiz. lai braucēji labi izārstējās!

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+