Rūdolfs Balcers (Nr.38) Ņūdžersijas “Devils” hokejistu ielenkumā.

Neveiksmīgu vakaru ceturtdien NHL aizvadīja visu trīs Latvijas hokejistu pārstāvētie klubi, Rūdolfam Balceram aizvadot lielāko spēles laiku līdzšinējā karjerā planētas labākajā hokeja līgā.

8 veidi, kā bērnu izaudzināt par potenciālo psihoterapeita pacientu 13
NATO admirālis atklāj, vai ir pazīmes, ka Krievija tuvākajā laikā plāno iebrukt kādā no NATO valstīm

Otavas “Senators” viesos ar 0:4 (0:2, 0:2, 0:0) zaudēja Ņūdžersijas “Devils” komandai, ciešot ceturto neveiksmi pēdējās piecās spēlēs.

Balceram šoreiz treneri uzticējās daudz, jo viņš laukumā bija 15 minūtes un 55 sekundes, kas liepājniekam ir lielākais spēles laiks līdz šim 17 nospēlētos NHL mačos, piedevām 3:32 minūtes Rūdolfs spēlēja vairākumā. Viņš četras reizes meta pa vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu, bet nopelnīja negatīvu lietderību -1.

Otavas klubā briest lielas pārmaiņas, jo rezervē palika trīs komandas līderi – Mets Dušeins, Marks Stouns un Raiens Dzingels, kuri, ļoti iespējams, drīz tiks aizmainīti uz citu komandu.

Balcers šosezon 17 spēlēs ir guvis trīs vārtus un trīs reizes asistējis partneriem.

Girgensons un “Sabres” zaudē līgas līderei

Krietni sīvāku spēli aizvadīja Bufalo “Sabres”, kas viesos pēcspēles metienos ar 1:2 (1:0, 0:1, 0:0, 0:0, 0:1) zaudēja līgas līderei Tampabejas “Lightning”. “Sabres” šis bija jau ceturtais zaudējums pēc kārtas.

Rezultātu 19.minūtē atklāja zviedru talants Rasmuss Dālins, izvirzot “Sabres” vadībā, bet 32.minūtē savus kārtējos vārtus iemeta NHL rezultatīvākais vīrs Ņikita Kučerovs, kurš šosezon ticis jau pie 100 rezultativitātes (30+70) punktiem.

Pamatlaikā un papildlaikā uzvarētājs netika noskaidrots, bet “bullīšos” uzvaru “Lightning” vīriem atkal nodrošināja Kučerovs.

Girgensons spēlēja 16:33 minūtes (1:32 vairākumā un 2:42 mazākumā), trīs reizes meta pa vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus un bloķēja vienu metienu, maču noslēdzot ar neitrālu lietderību.

Viņam šosezon 53 spēlēs 13 (3+10) rezultativitātes punkti.

Bļugers otro spēli pēc kārts rezervē

Neveiksmīgi spēlēja arī Pitsburgas “Penguins”, kas savās mājās ar 0:4 (0:3, 0:0, 0:1) zaudēja Sanhosē “Sharks” komandai. Bļugers otro spēli pēc kārtas palika starp rezervistiem un laukumā nedevās.

“Sharks” komandai divus vārtus guva čehs Tomāšs Hertls, bet bārdainais aizsargs Brents Bērnss izcēlās ar 1+2.

Austrumu konferencē “Penguins” ar 71 punktu ir septītajā vietā, “Sabres” ar 64 punktiem ir desmitajā vietā, bet “Senators” ar 49 punktiem ir pēdējā (16.pozīcijā) ne tikai konferencē, bet arī visā līgā.