Rūdolfs Balcers

Pēc divu pārbaudes spēļu izlaišanas Otavas “Senators” sastāvā šonakt atgriezās uzbrucējs Rūdolfs Balcers un Vankūveras “Rogers” arēnā mačā pret “Canucks” guva savus pirmos vārtus pirms gaidāmās NHL sezonas.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Balcers ar precīzu metienu no uzbrukuma zonas kreisās malas spēles 34. minūtē samazināja rezultātu līdz 3:4. Tāpat latvietis asistēja “Senators” pirmo vātu guvumā, kad ar precīzu metienu izcēlās Bobs Raiens.

“Senators” pirmie guva vārtus, tomēr lielāko spēles daļu bija iedzinējos un piedzīvoja zaudējumu – 4:6 (1:3, 2:2, 1:1).

Toronto “Maple Leafs” 3:0 uzvarā pār Monreālas “Canadiens” aizsargs Kristiāns Rubīns laukumā pavadītajās 11:41 minūtēs izdarīja divus metienus pa vārtiem, veica divus spēka paņēmienus, kā arī nopelnīja lietderības koeficientu +1.