Sports
Motoru sports

VIDEO: Baltkrievi “Dakaras” rallijā savu smago mašīnu “noliek” uz sāna0


Baltkrievu komandas “MAZ-Sportauto” smagā mašīna uz sāniem.
Baltkrievu komandas “MAZ-Sportauto” smagā mašīna uz sāniem.
Foto: MAZ-Sportauto/Instagram

Slavenajā “Dakaras” rallijreidā, kas šogad norisinās Peru teriotorijā, trešdien aizvadītajā trešajā etapā izcēlās Bsmagās mašīnas ekipāža no Baltkrievijas, kura savu braucamo “nolika” uz sāna.

“Dakaras” rallijreidā smago mašīnu ieskaitē ar “MAZ” markas automašīnām startē trīs baltkrievu ekipāžas. Trešdien viena no tām, kuru pilotē Sjarhejs Vjazovičs, lielā ātrumā centās apsteigt konkurentus, taču braucot no kāpas smago mašīnu sanesa un tā apgāzās, paliekot uz sāna.

Neviens no trim ekipāžas locekļiem necieta, savukārt vēlāk cita “MAZ-Sportauto” komandas mašīna ar troses palīdzību avarējušo auto atgrieza uz riteņiem, līdz ar to arī Vjazoviča ekipāža sasniedza finišu, tiesa, pirmspēdējā vietā.

Līderi, kā jau pēdējos gados ierasts, smago automašīnu konkurencē ir krievi ar “KAMAZ”, pēc trim posmiem ieņemot pirmās trīs vietas.

Saistītie raksti

Tikmēr vieglo automašīnu konkurencē līderis ir katarietis Nasers Al-Atija ar “Toyota”, bet augsto desmito vietu ieņem lietuvietis Benedikts Vanags.

Trešdien neveiksme piemeklēja pērnā gada šo sacensību uzvarētāju Karlosu Sainsu, kurš savam “Mini” braucamajam nolauza riteni, kopvērtējumā noslīdot uz 36.vietu, izstājoties no cīņas par titulu.

LA.lv