Sports
Hokejs

VIDEO: Baltkrievijas televīzijas žurnālists slavē Lukašenko turnīru un hokeja prasmes0


Baltijas komanda pēc spēles pret Aleksandra Lukašenko izlasi.
Baltijas komanda pēc spēles pret Aleksandra Lukašenko izlasi.
Foto: LHF

Pēc gadumijas Minskā notika 15. Ziemassvētku starptautiskais hokeja turnīrs amatieriem, kurā piedalījās arī Baltijas komanda, bet par rezultatīvāko spēlētāju kļuva Baltkrievijas prezidents Aleksandrs Lukašenko.

Finālā Lukašenko komanda ar 8:5 pārspēja Krieviju, 12. reizi izcīnot galveno kausu. Lukašenko ar 13 punktiem dalīja turnīra rezultatīvākā spēlētāja godu.

Baltkrievijas televīzijas kanāla ONT ziņu raidījums pieslēdzās apbalvošanas ceremonijai tiešraidē un žurnālists lēja skatītājiem “medu ausīs”, stāstot, cik šis turnīrs ir priecīgs notikums un ka sniedzot vairāk pozitīvas emocijas nekā KHL vienība Minskas “Dinamo”, tāpat arī par skaistākajiem vārtu guvumiem atzina tos, kuros piedalījās Aleksandrs Lukašenko.

Viņa komandā spēlēja vēl pavisam nesen labi zināmi profesionāļi – Konstantīns Koļcovs, Jaroslavs Čupris, Daniels Korso, Oļegs Antoņenko.

Turnīru organizē Prezidenta sporta klubs un Baltkrievijas Hokeja federācija.

Saistītie raksti

Kā zināms, Aleksandrs Lukašenko ir liels hokeja fans un, starp citu, uz slidām kāpj arī Krievijas prezidents Vladimirs Putins, kurš parasti bez pretspēles uguņo ikgadējā turnīrā Sočos.

Baltijas komanda, kuru pārstāvēja septiņi Latvijas hokejisti (Edijs Brahmanis, Normunds Sējējs, Maksims Širokovs, Sergejs Kuzņecovs, Andrejs Ignatovičs, Dmitrijs Iskrovs un Nikolajs Jakovļevs) turnīrā ierindojās piektajā vietā 12 vienību konkurencē.

LA.lv