×
Mobilā versija
+13.4°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
6. jūlijs, 2016
Drukāt

Lai atgūtu “Swedbank” bankomāta neizdotu naudu, vīrietim jābrauc uz Vāciju (4)

Foto-LETAFoto-LETA

''Swedbank'' bankomāts.

Kāds puisis, dodoties uz Vāciju, lidostā “Rīga” vēlējies bankomātā izņemt naudu. Viņš veicis visas nepieciešamās darbības, taču naudu – 300 eiro, bankomāts viņam tā arī nav izdevis. Banka solījusi šo lietu nokārtot dažu nedēļu laikā. Ir pagājuši jau vairāki mēneši, taču vīrietis savu naudu tā arī nav atguvis, vēsta TV3 raidījums “Bez Tabu”.

Kā raidījumam atzina vīrietis, viņa pacietības mērs ir pilns, jo viņš uz “Swedbank” gājis jau reizes četras, piecas un to vien dzird kā solījumus. “Swedbank” savukārt skaidrojusi, ka aizķeršanās ir Vācijas pusē, kuras bankas klients ir minētais vīrietis.

“Šobrīd mēs esam saņēmuši e-pasta vēstuli, ka ir tāda problēma, uz ko mēs elektroniski arī atbildējām. Jā, mūsu bankas automāts tehniskas ķibeles dēļ šo naudu nav izdevis. Taču mēs jau iepriekš Vācijas bankai lūdzām, kā to nosaka procedūra, oficiālo pieprasījumu. Tad mums nebūtu nekādu problēmu sniegt atbildi, ka naudu klientam var atdot, “ raidījumam skaidrojusi “Swedbank” ārējo komunikāciju vadītāja Vineta Savicka.

Savukārt raidījums norāda, ka vēl pirms divām dienām šis oficiālais pieprasījums nav bijis, jo atklājies, ka klientam aizturēto naudu jāatdod tai bankai, kuras klients viņš ir. Tāpēc tagad vīrietim atkal jāpošas uz Vāciju, lai varētu atgūt savu naudu.

Vairāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. Nabaga klientu vazā aiz deguna. Tā vien izskatās ka gan Sweda gan tās vācu bankas klientu apkalpošanas darbinieki nejēdz, kā strādā naudas izņemšana ārvalstīs un kas notiek (automātiski), ja kaut kas noiet greizi.

  2. Man Swedbank ķibeļu dēļ, maksājumu karte 3 gadu laikā ir “norīta bankomātā” 2 reizes – Swedbank to skaidro ar – “tā gadās”. Pašlaik naudu izņemu tikai citu banku bankomātos – nekādu problēmu. Swedbank pēdējos gados vispār klientu apkalpošanas serviss ir ļoti krities.

  3. Swedbankas bankomātiem tās ķibeles tagad bieži? Man Tukumā ar “ķibeles” dēļ norija karti… Gan nav jābrauc uz Vāciju…

Draugiem Facebook Twitter Google+