mlssoccer.com

Anglijas futbolists Deivids Bekhems meistarību nav zaudējis – MLS spēlē ASV viņš guva divus vārtus, palīdzot Losandželosas “Galaxy” ar 5:3 uzvarēt Portlendas “Timbers”.

Notriektā tautumeita 7
Mistika: pie Ukrainas robežas atvēries milzīgs krāteris, ko dēvē par “portālu uz pazemes pasauli” 63

Mača 19. minūtē Bekhems guva vārtus, panākot izlīdzinājumu 1:1, bet piecas minūtes vēlāk realizēja skaistu brīvsitienu, izvirzot komandu vadībā ar 2:1. Kopā mačā tika gūti astoņi vārti, uzvaru svinot Losandželosas komandai, kas austrumu konferencē deviņu komandu konkurencē atrodas piektajā vietā. 20 spēlēs viņi nopelnījuši 26 punktus. 37 gadus vecais Bekhems šosezon 16 spēlēs guvis piecus vārtus.

{source}
<iframe width=”560″ height=”315″ src=”http://www.youtube.com/embed/d7gsq-xUObQ” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>