Sports
Basketbols

VIDEO: Bērziņa “danks” tiek atzīts par FIBA Čempionu līgas kārtas spilgtāko epizodi0


“Ventspils” galvenais treneris Roberts Štelmahers pauda gandarījumu par komandas izcīnīto uzvaru pret Vācijas klubu.
“Ventspils” galvenais treneris Roberts Štelmahers pauda gandarījumu par komandas izcīnīto uzvaru pret Vācijas klubu.
Foto: FIBA

“Ventspils” basketbolisti otrdien dramatiskā FIBA Čempionu līgas piektās kārtas spēlē savā laukumā pagarinājumā ar 93:92 uzvarēja Vācijas vienību Ludvigsburgas “MHP Riesen”.

Kurzemes vienības spēlētājs Jānis Bērziņš otrās ceturtdaļas beigu daļā, par spīti divu pretinieku centieniem viņu apturēt, efektīgi trieca bumbu grozā no augšas, šai epizodei tiekot atzītai par spilgtāko deviņos otrdien aizvadītajos Čempionu līgas mačos.

Saistītie raksti

Bērziņš šajā spēlē guva septiņus punktus, cīņu ar piecām piezīmēm beidzot pirms laika. “Ventspils” sastāvā rezultatīvākais ar 19 punktiem bija Māris Gulbis, kamēr 18 punktus un deviņas atlēkušās bumbas pievienoja Džonatans Erledžs. Savukārt 17 punkti un 13 rezultatīvas piespēles Āronam Džonsonam, bet Rihards Lomažs sameta 16 punktus,

“Liels prieks par uzvaru. Zinājām, ka mājās kaut kad ir jāuzvar. Liels prieks, ka no tik grūtas spēles izvilkām maksimumu – gan pagarinājums skatītājiem, gan uzvara,” prieku pēc panākuma pauda ventspilnieku galvenais treneris Roberts Štelmahers. “Varētu būt, ka uzvarēt palīdzēja ticība. Cīnījāmies līdz pēdējai sekundei. Kamēr nav beigusies spēle, nevajag beigt spēlēt. Bijām laimīgi, ka mums izdevās atgriezties spēlē. Tā bija ne tikai aizsardzība un veiksme, bet arī iemesti metieni un cīņasspars.”

LA.lv