Latvijā
Rīga

VIDEO: Bijušā vīra atriebība? Neilgā laikā kādai sievietei nodeg divi auto1

Kadrs no LNT video

Ja vienam cilvēkam neilgā laika posmā sadeg divas mašīnas, tad diez vai tā ir sakritība. Kāda sieviete nedēļas nogalē palika bez savas automašīnas, un arī iepriekš viņa piedzīvojusi līdzīgu incidentu, vēstīja LNT raidījums “Degpunktā”.

Brīvdienās Mežciemā daudzstāvu nama pagalmā Celmu ielā aizdegusies automašīna ”BMW”, kas pieder kādai sievietei. Spēkrats uzliesmojis četros no rīta. Ugunsgrēku pamanījusi kāda blakus novietota automašīnas “Škoda” īpašniece, kura izskrējusi uz ielas, lai glābtu savu braucamo. Tas izdevies.

“Kaimiņiene skriešus skrēja, nokāpa lejā, kā saka, tāda kāda bija – sporta tērpu fiksi uzrāva. Izskrēja ārā un savu mašīnu padzina malā. Viņa saka, ka ir nelieli burbulīši uz mašīnas, bet tas ir nieks,” norāda mājas iedzīvotāja Ludviga.

Lai brīdinātu citus iedzīvotājus, “Škodas” saimniece spiedusi skaņas signālu uz stūres un modinājusi apkārtējos. Vienlaikus izsaukti arī glābēji un ugunsgrēks likvidēts.

Notikušais pēc “BMW” īpašnieces sacītā, visticamāk, ir ļaunprātība. Kameras priekšā sieviete runāt nevēlas, bet kaimiņi atklāj, ka īsā laika posmā kundze šķīrusies jau no otra auto. Arī pirmo sievietes spēkratu iznīcinājušas liesmas. Kaimiņi pieļauj, ka tā ir bijušā vīra atriebība.

Kopumā šajā incidentā cietušas vismaz četras automašīnas. Policijā sākts kriminālprocess.

Plašāk pievienotajā video:

LA.lv