Latvijas hokejists Teodors Bļugers trešdien izcēlās ar rezultatīvu piespēli viņa pārstāvētās Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandas Pitsburgas “Penguins” zaudējumā ar 2:3 (0:1, 0:2, 2:0) pret Bufalo “Sabres”, kuru pārstāv Zemgus Girgensons.

“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 53
Krišjāņa Kariņa sieva Anda publisko emocionālu vēsti vīra atbalstam: “Es apprecēju vienu no drosmīgākajiem, godīgākajiem, gudrākajiem un labestīgākajiem vīriešiem pasaulē” 399

Bļugers šajā spēlē laukumā pavadīja 15 minūtes un 28 sekundes, no kurām trīs minūtes un 15 sekundes viņš spēlēja mazākumā. Latvijas hokejists sev atvēlētajā laikā izpildīja divus metienus pa vārtiem, divus spēka paņēmienus, kā arī atdeva rezultatīvu piespēli Vila O’Neila vārtu guvumā spēles pēdējā trešdaļā. Noslēgumā viņam pozitīvs lietderības koeficients plus viens.

Tikmēr Girgensons spēlēja 12 minūtes un 18 sekundes, bet no šī laika divas minūtes un 21 sekunde tika pavadīta, spēlējot mazākumā. Uzbrucējs vienreiz meta pa vārtiem, izpildīja trīs spēka paņēmienus un bloķēja vienu pretinieku metienu, kā arī spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Bļugers NHL, neskaitot pārbaudes spēles, vēl nav debitējis.

NHL komandu pirmssezonas treniņnometnēs šosezon ir Girgensons (Bufalo “Sabres”), Bļugers (Pitsburgas “Penguins”), Rūdolfs Balcers (Otavas “Senators”), Kivlenieks (Kolumbusas “Blue Jackets”) un Kristofers Bindulis (Vašingtonas “Capitals”).