Teodors Bļugers (vidū) priecājas par vārtu guvumu.

Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers svētdien guva vārtus Nacionālajā hokeja līgā (NHL), taču neglāba Pitsburgas “Penguins” komandu no zaudējuma.

Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
“Kā krāpnieks zināja, ka neesmu izņēmusi paciņu?” Lasītāja atmasko neīsto “Latvijas Pastu” 1
Mākslīgais intelekts nosauc piecus “neveiksmīgākos” latviešu politiķus 115

“Penguins” savā laukumā ar rezultātu 1:2 (0:0, 0:0, 1:1, 0:1) pagarinājumā piekāpās Filadelfijas “Flyers” vienībai, ciešot otro neveiksmi pēc kārtas.

Bļugers trešā perioda trešajā minūtē atklāja cīņas rezultātu, pēc maiņas biedra Fila Kesela metiena vārtu priekšā pārtverdams atlēkušo ripu un raidīdams to tīklā. Tiesa, viesi izglābās un 19 sekundes pirms pamatlaika beigām Džeimss van Rimsdīks panāca izlīdzinājumu, bet četras sekundes pirms pagarinājuma finālsvilpes Šons Kuturjē atnesa “Flyers” komandai uzvaru.

Bļugers tika atzīts par mača trešo spožāko zvaigzni. Viņš šajā mačā uz ledus pavadīja 11 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā divas reizes meta pa vārtiem, pielietoja vienu spēka paņēmienu, pārtvēra vienu piespēli, uzvarēja četros no pieciem iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Latviešu uzbrucējs savā NHL debijas sezonā 19 spēlēs guvis četrus vārtus, veicis trīs rezultatīvas piespēles un ticis pie pozitīva lietderības koeficienta +5.

“Penguins” ar 88 punktiem 73 spēlēs Austrumu konferences kopvērtējumā ieņem sesto vietu, kamēr “Flyers” ar 78 punktiem 72 dueļos ir desmitā.

Nākamo spēli “Penguins” aizvadīs otrdien, kad četru spēļu izbraukuma sērijas ievadā tiksies ar Karolīnas “Hurricanes”.