Teodors Bļugers

Latvijas hokejists Teodors Bļugers, kurš pārstāv NHL vienību Pitsburgas “Penguins”, svētdien skaitliskajā mazākumā neveiksmīgi raidīja ripu savos vārtos.

Putins ir izmēģinājis jaunu “superieroci”, kādu pasaule “vēl nav redzējusi” 156
Magnētiskās vētras 2024. gada aprīļa beigām – visbīstamākās dienas

Mačā pret Ņujorkas “Rangers” pirmā perioda pēdējā minūtē Bļugers mazākumā centās pārķert Meta Cukarello piespēli gar vārtiem, taču, atsitoties pret nūju, tā neveiksmīgi ielidoja savos vārtos, rezultātam kļūstot neizšķirtam 1:1. Kopumā Bļugers spēlēja vairāk kā 13 minūtes, reizi meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja piecus spēka paņēmienus (lielākais rādītājs komandā) un bloķēja vienu metienu, bet lietderības koeficients bija negatīvs -1.

Arī pēc diviem periodiem uz tablo bija līdzsvars 3:3, bet trešā sākumā savus otros vārtus mačā “Penguins” labā guva Kriss Letangs, izvirzot komandu vadībā ar 4:3, tad divus vārtus pievienoja Jevgēņijs Malkins, palielinot pitsburgiešu pārsvaru līdz 6:3. Īpaši skaisti bija viņa otrie gūtie vārti. “Rangers” vēl divas ripas atspēlēja, tomēr uzvaru nosargāja Pitsburga, kas pacēlās uz astoto vietu Austrumu konferencē, bet sāncenši ir 12. vietā.